bugün

Bildiğin zengin afyonu. Arkadaşın iphone'da oynuyorum, bağımlılık yaptı.
Birkaç gündür bizi esir alan oyun. Çok basit bir mantık üzerine kurulu, biraz ilgilenirseniz sadece oynarken değil oynayanı izlerken bile kendine bağlıyor.

En çok hoşuma giden ise oyun süresi oldu. Altta yazan süre sona erince "so what?" Yazısı çıkıyor ve oynamaya devam ediyorsunuz. Yapanların eline sağlık.
--spoiler--
are you handsome?
--spoiler--
fena halde bağımlılık yapan oyun. iki gündür oynuyorum fırsat buldukça, 127 topa kadar yükselebildim.

Edit: 135 oldu.

edit 2: 333 oldu.
Bağımlılık yapmıştır.
görsel
Fena halde bağımlılık yapan basit bir oyun.
aylardır telefonumdan silmeye kıyamadığım aşırı derecede bağımlılık yapan basit bir oyun. can sıkıntısına birebir.
Birgündür oynadığım oyun olur kendileri,iyi kafa dağıtır .
Tebelleş olduğum oyun. 750. Levela gelmek nedir amk. Bi de bug buldum oyunda. Son hamleyi beğenmezsem hamle bitmeden oyunu kapatıyorum açtığımda o hamleyi yapmamış gibi başlıyor. Ama 500den sonra zevki düştü gibi.
Bi kaç gün oldu başlayalı.
keyif veren ve bol vakit tüketilen güzel bir oyun.
Bi aralar çok oynadığım bir yararını görmeyip bıraktığım oyun.
Başlamayın.
Başlanmaması gereken oyun. *
görsel
Bu da böyle olsun nirvana da bırakıyorum. dediğim oyundur.
kardeş o toplar gidip gelene kadar iyi uyumadın amk..
dün akşamdan beri bana engel olan oyun.

kalınan level den devam etme gibi bir hile mi var henüz çözemedim biri bana anlatsın.
iyi ki aklıma soktun dediğim oyun uzun süredir oynamamıştım daha fizik kasacaktık.
Uzun zamandır vaktimi öldüren oyun.
bugların olduğu oyun. bulaşmayın.

o kadar uğraş didin sonra bug gelsin bütün hevesin kaçsın.

edit: toplarım sağ alt köşede sıkıştı kaldı.
Bağımlılık yapan meşgale. Mükemmel bir oyun denilebilir kendi rekorumun 138 olmasıyla övünürken, 750liler 999lar varmış...
Edit: Dünyanın en boş en gereksiz oyunudur.
Bol toplu bölümlerinin hastası olduğum oyun. izlerken sakinleşiyorum.
bir süre sonra sıkıyor. 1910 top şu anda, uzun süredir oynamıyorum çünkü topların tükenmesini beklemek çok vakit alıyor. tek seferde sonuca götüren bir tuş olsa daha çok vakit geçirebilirdim belki.
Bir şey beklerken oynanması gereken zaman öldürme şeysi.