bugün

vakti zamanında bbg'ye katılmış ve sönmüş şarkıcı. bbg tarık kadar tutulamadı zira o erkekler ah erkekler isimli saçma sapan şarkısıyla tutulması da mümkün değildi zaten
bbg evinde sürekli edi ile tartışan şarkıcı.
tarık ata şimşek gibi program sonrası kaset yapıp da, hiç mi hiç tutulmayan, şarkısından çok, bbg'deki agresif tavrı ile kafalarda yer edinmiş kişilik...
silifkeli olduğundan dolayı kendisine yoğurt güzeli denilen şarkıcı.
bbg 2'nin final gecesi şarkı söylerken şaşkın bakışlar altında göğsü fırlayan yarışmacı. * * *
erkekler ah erkekler aşk trafiğindeler, bir gün bir yerde patlarsa teker, size kadınlar güler gibi sözleri olan, bir kadının bir erkek için yazabileceği en sığ sözlere sahip bir şarkıyı beynimize sokmuş kadın. *
popüler kültürün en basit malzemelerinden biri oldu bbg hacer ve türevleri. harcandılar gittiler. görsellerde arattım 2-3 fotoğraftan başka bir şey çıkmadı oysaki bir zamanların en çok izlenen yarışma programının piyonlarıydı. halkın içinden gelen maşalardı.

popüler kültür böyle bir şey işte, tüketim toplumunun en basit anlatımı budur.

en basitleştirilmiş cümle olarak "halk bunu istiyor" örnek gösterilebilir ama halkın istediği o değildir, halk hazırcı olduğu için talebi arz edilen şey olmasa da başka şey talep etmeye üşendiği için "ne verirsen yerim" modundadır bu kültürün elemanları.

bir de bbg hülya vardı, fuhuşlarla anıldı, bbg melih'le nasıl yattığının kitabını çıkardığını mı ne duymuştum, bokpüsür işte.

(bkz: yalan olup gittiniz)
hemşerimdir, çirkeftir.
(bkz: adı hacer olan kişinin kezban olması)