bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ingilterenin bbc ye bağlı 5 ulusal müzik radyosundan biri.best new music sloganlı , ingiltere müziğine yön veren, dünya çapında bir kurum. programları, organizasyonları, dj.leri ve yayın akışıyla bir rüya radyo.

  http://www.bbc.co.uk/radio1

  edit: bugünlerde kuruluşlarının 40. yılını kutluyorlar.
  ... leblebi tozunun hastasiydim
 2. 2.
  inanılmaz essential mix lere ev sahipliği yapan radyo kanalı.
  ... nomadsoul
 3. 3.
  ingiltere'de kaldığım süre içerisinde beni müzikten soğutan kanal amk.

  Sadece ve sadece, ama sadece ve sadece 11-18 yaş arası, ergen bile denilemeyecek sivilceli şişko kızların ve solgunluktan ve tipsizlikten gelgite sebep olabilecek çocukların dinlediği Top 40 UK listesindeki iğrenç şarkıları döndürüp döndürüp çalıyorlar amk. Tüm iğrenç rapler, Pitbull türevleri, koca kıçlı Jennifer Lopez remixleri burada.

  Allahtan BBC Radio 2 var da boğulmaktan kurtulup su yüzeyine çıkıp nefes alıyorsunuz, yaşama dönüyorsunuz.
  -1 ... asuregibisurat
 4. 4.
  (bkz: annie mac)
  ... purp
 5. 5.
  dinlerken keyif veren, kısa haberlerinin, röportajlarının, müziklerinin, genel olarak tüm yayınlarının kalitenin zirvesinde olduğu insana hareketlilik veren radyo kanalı.
  ... disinesakizkacancocuk
 6. 6.
  drum&bass programı bir harika.
  ... serpent lord
 7. 7.
  ingiliz ulusal radyo istasyonu. BBC tarafından çalıştırılmaktadır.Aynı zamanda uluslararası yayın yapar.Gün boyunca popüler müzik ve güncel liste hitleri üzerine yoğunlaşarak yayın yapmaktadır.Radio 1'de 19:00'dan sonra (haftasonları Pete Tong ile) elektronik dans,hip-hop,rock ve röportajlar gibi alternatif çeşitleri de içermektedir.Dinleyenlerinin yaş ortalaması 33 olmasına rağmen ,radyo öncelikle 15-29 yaş gruplarına hitap etmeyi hedeflemektedirler. Radio 1, 30 Eylül 1967'de saat sabah 7:00'da, meclis kararı ile yasa dışı ilan edilmiş Radio Caroline gibi vergiden muaf popüler korsan radyo istasyonlarına direkt karşılık olarak yayına girdi.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/BBC_Radio_1
  ... hasmet ibriktaroglu

alakalı başlıklar