bugün

başörtüsü tüm günahları örttüğündendir ya, hayattı mahallesiyle sınırlı kişilerin yapacağı önerme olsa gerek.
açıkların yaşadığı yerlerde medeni insanlar vardır.medeni insanlarda süzme eylemine girmez.kapalıların olduğu yerde medeniyet olmaz dolayısı ile erkekleri baştan aşağı her şekilde süzer.
şakirtlerin çıkartmış olduğu önerme.
ülkemiz gerçekleriyle uyuşmayan söylemdir. gazetelerin 3., 4. sayfa haberleri takip edilecek olursa aldatma, tecavüz, kız kaçırma, ensest gibi olayların muhafazakar kesimde daha çok olduğu görülebilir. nedeni kapalı olmak ya da açık olmak; dindar olmak ya da dinsiz olmak değil; tamamen cehalettir.

(bkz: trolle ciddi ciddi laf anlatmaya çalışmak)
başörtüsüne kesinlikle karşı değilim yanlış anlaşılmasın. fakat bir kadının karakteri aldatmaya eğilimli ise giydiği uzun etek, başına taktığı türban mı koruyacak onu. kadın her yerde kadındır. başörtüsü onun duygularını alıp götürmez. kadınlar aldatabilir. ama hangi kadın aldatır derseniz başı açık kadın aldatır diye sınıflandırmak çok saçma olacaktır. aldatmak kadının içinde varsa buna hiçbir şey engel olamaz.
dolayısıyla; başörtülü kadın kesin namuslu, açık kadın ise yolludur mantığıyla bakan cahil yazar tarafından yapılmış oldukça gereksiz ve yanlış bir önermedir. okumaya değmez. vakit kaybı.
kafası örümcek ağlarıyla çevrili erkek aldatır!
(bkz: gülhane parkı)

hadi len
(bkz: dar pantolon giyen kiz yolldur)
(bkz: basi açik kadin aldatir)
(bkz: sevgilisinin ruj sürmesine izin veren godos) ve bu gibi saçma söylemler yanlisdir! önemli olan giyimi degil, karakteri ve kalbidir! çiplak gezmeyi savunmuyorum, yanlis anlasilmasin! ama basi açik diye, aldatmakla yargilamak, beyinsizliktir! (bkz: basligi açanin beyin ölümü gerçeklesmistir) önemli not: yargilama demiyorum, yargila hobi olarak yine yap, ama genelleme yapma!
evet, başı kapalılar çok çekici oluyorlar. http://www.youtube.com/watch?v=YTizwiSL8tM
başının açıklıkla kapalılıkla ilgili olmadığı, kaşarlığın insanın ruhunda olduğu apaçık bir gerçektir. saptırmayalım arkadaşlar. ne açık kadınlar var kapalılardan namuslu.
(bkz: ha siktir lan ordan)
Başı açık kadınla derdi olan kişilerin saçmalığıdır.
Kim ne sacmalamis diye tiklanan baslik.
namuslu kadına iftira atmak en büyük günahlardan sayılır. bu başlık günahkâr; eğer bir tane bile başı açık namuslu kadın varsa.
serra yılmaz'ın değişik versiyonu olan yazar söylemi. böyle tipler genelde bakımlı bayanların hastası olurlar ancak yüz bulamazlar. sonra da gelip böyle ortamlarda çamur atmaya çalışırlar. kedi ciğer olayı. kendi haline bırakalım zamanla düzelecek, benim ümidim var.
http://galeri.uludagsozlu...it-%C3%A7ay-koy_11973.jpg
Sadece annesini örnek alarak, toy bir ergen tarafından tüm kadınlar için yapılmış yanlış bir genelleme gibi duran baslik.

O değil de ciddi ciddi böyle dusunenler var. "Başı açıksa yolludur"

Konuyla alakasi yok ama bişey dicem;
En son çapkınlık ettiğimde başı kapalı bir kızla beraber olmuştum. Bakire olduğu için "onun da istemesi sonucu" anal yapmıştık. Arada bir gorusuyoruz telefonda. Yakında evlenecegini söyledi, tebrik ettim ve mutluluklar diledim. Kiminle evlenecek tahmin et!
Bekaret namustur takıntısı olan ve sırf bu yüzden kapalı bir kız ile evlenmeyi isteyen ağır şakirt bi piçle.
O arkadaş belki de burada yazar ve bu yazıyı okuyor. Ama hiç aklına gelmez bu kızın kendi nişanlısı olduğu. Ama, ya oysa?
kendi başlığını kendi açıp, kendi yorumlayan şahsiyet söylemidir. Hiçbir dine, siyasi partiye, ideolojiye sahip insanın görüşü değildir. Bu birilerinin görüşüyse eğer o kişinin amacı farklıdır.
http://inciswf.com/1306682762.swf
PARKAT SEVISEN TURBANLININ iLERDE Ki DONEMDE BASINI ACMIS HALIDIR YANI 7SINDE NEYSE 70 DE DE O OLDUGU DURUMDUR.
gazete sayfalarında ispatı bolca olan doğru tespit.
Aldatilmak istenen zihniyetin tezidir. Insanlari kategorize eden kisinin fikri zaten bozuktur. Saygilar...
ispat isteyenlerin gazete sayfalarına bakması yeterli olacak iddia.
istatistiğe vurulacak olursa daha fazla olduğu görülür.

başı kapalı da aldatır ayrıca.
istatistiğe vuracak olursak başı açık kadın sayısı dünyada kapalı kadın sayısının en az 10 katıdır. Başı açık kadınların istatistiksel olarak daha fazla aldatması bu yüzdendir. Beyin bedavadır sonuçta.