bugün

Geniş bir mideye sahip olmak gerektirdiğini gösteren durum. Evet.
geniş bir bakış açısı.
Muhtemelen başka kadınları inleten abimize nasip olur. Allah ayırmasın.
başka bir kadını altında inletmiş erkekle evlenmekten farkı olmayan durumdur.
evlenip boşananlar yada eşi vefat edip tekrar evlenmek zorunda kalanlar ne olacak çapsız herif.
sözlük erkeklerinin; afedersiniz hayvanlarının iğrençlik konusunda yarışmasına sebep olan başlıklardan biridir.
ben evlenirim yoksa annenizi nasıl kazanıcam dedirten başlık.
Başka bir kadın üstünde ter atmış adam bu cümlede gizli öznedir.
inlemeseydi olurmuydu o iş .

inleyince şase kayıyor tabi diye düşünüp güldüğüm zımbırtı .
Kanayan bir yaradır. Evet.
ince yerden çok hard core girmiş yazar.
Çogunuzun başına gelcek eylem çünkü bu devirde düzgün kız kalmadi hele istanbulda lise 1 deki kızlar patlak.
Normal şeydir.

Aslında her kız, evlenmeden önce birilerinin altında mutlaka inlemiştir. Evet.
Beyni bel altinda olan zeka ozurlu zihniyetin evlilikle ilgili açtığı bir baslik. Sen bir kadina baktiginda hissettigin tek sey penisinin erekte olmasi oldugu icin omrun boyunca mutluluk nedir asla bilemeyeceksin. O yuzden bu cumleyi kuran insanlara uzuluyorum.
Genişlik ayrı bir mevzudur. Benlik değil. Evet.
0:00 0:54
Götünüzden haberiniz olursa evlenmezsiniz. Evde kalan kız nadir olduğuna göre bu kadar ataerkil erkek olduğuna göre birilerine inlemişi denk gelebilir büyük konuşmamak lazım.
Maazallah.
görsel
paganviodio itin mabadına sokmuş sokmuş çıkartmış zaten üzerine daha fazla laf söylemeye gerek yok.

(bkz: hz muhammed in zeyd in karısı ile evlenmesi)
kadının çığlıkları inlemekle aşınmaz. kadın bu tabi ki inleyecek. senin altında da birileri inliyor sonuçta, inlemiyorsa bu senin problemin.
ancak bakir birinin dert edebileceği konu. diğer her erkek orospu evladı. ananız gerçekten orospu. üzgünüm.
olsun napak. aştım bunları ben. kız sonuçta benimle birlikte artık. geçmişi beni ilgilendirmiyor.
Bezen, sevisme esnasinda, Sizden önce yaptiğı hınzırlıkları anlatarak olaya degişik bir renk, guzel bir tat katabilir. Keyiflidir.

- burak seni nasıl hoplatiyordu aşkım? anlatsana...