1. 1.
  yazarların o anki psikolojine göre tamamlanacak cümlelerdir.
  2 ... yalaniarayangercek
 2. 2.
  bazen diyorum ki vur beline kazmayı gel bize bazı bazı.
  3 ... rosinha
 3. 3.
  bazen diyorum ki bu yoğurdu sarımsaklasakta mı saklasak sarımsaklamasakta mı saklasak. çok çelişkide kalıyorum işte böyle.
  1 ... huzursuzkek
 4. 4.
  8. nesil yazar arkadaşımız... hoşgelişler ola.

  bazen diyorum ki 1983 yılında istanbul'da doğdu. ilk ve orta dereceli okulları istanbul'da okuduktan sonra, yüksek öğrenimini uludağ üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat bölümünde yaptı.

  gençliğinde futbol da oynayan bazen diyorum ki'nin, okul takımına seçildikten sonra popülaritesi arttı; oradan da aynı hızla milli formayı sırtına geçirdi. ancak oyuna girmesiyle hakemin bitiş düdüğünü çalması arasında sadece 30 saniye olduğu için, arkadaşları onu milli futbolcu saymadılar. o da hırs yaptı, görükle kampüsündeki top sahasında efsane doksan dakikalar çıkardı. arkadaşları buna diyecek söz bulamadılar artık. onu kendi haline bıraktılar.

  halen istanbul'da özel bir şirkette getir götür işlerine bakan bazen diyorum ki`, bir ara sanal alemde boy gösterdiyse de "sanalboy" olarak tanınmaktan hoşlanmadı. yeniden real aleme dönen kahramanımız, hiçbir şeyin bıraktığı yerde olmadığını gördü. artık sokakta, otlar üstünde, kampüslerde top oynamak için yaşı geçmişti. grup dağılmış, paul mc cartney kendi başına plak yapmaya kalkışmıştı. o da naapsın, yaralı bir kartal misali yuvaya döndü.

  yani anlıycaanız koyu beşiktaşlıdır, hasta beşiktaşlıdır, ağır beşiktaşlıdır. dini ve siyasi görüşü hava durumuna göre değişir; hava açıksa elinde tesbihle dolaşır, hava kapalıysa putlara tapar. kahve de içer, bade de... öyle işte.

  ondan sonra, kurda demişler ki, neden ensen kalın? ondan sonra o da demiş ki: kendi nickaltımı kendim girerim de ondan demiş. bu da bize ders olsun. nası bi ders? ilk ders...
  5 -2 ... bazen diyorum ki
 5. 5.
  kendi nickaltını kendi girmiş hoşgelmiş yazar. Beşiktaşlıysa zaten akan sular durur. Biraz geç oldu karşılama törenimIZ Ama olsun. yuvana hoş geldin kartal.
  1 ... gunese yuruyen adam
 6. 6.
  çok önemli tarihi bir olaya imza atmış yazardır. tarihe not düşüyorum:

  (bkz: taşın da ateşli silah sayılması)

  hayır, ödül beklemiyorum. önemli olan devletimizin doğru yolu bulmasıdır. buna katkı vermenin kıvancı bana yeter.

  biz bunları kitaplarımızda yazdık!
  ... bazen diyorum ki
 7. 7.
  (#14579177) bir kez daha tarihin önünden yürümüş olan yazar... kutluyorum kendisini. bi yemek de ısmarlarım ayrıca. amme hizmeti yapmış gene...

  biz bunları kitaplarımızda yazdık
  -1 ... bazen diyorum ki
 8. 8.
  ki' bağlacının yakıştığı yazardır, ''bazen diyorum ki''...
  1 -1 ... antikaw anarsist
 9. 9.
  hoş gelmişin gardaş.
  1 ... yegan08
 10. 10.
  bu saatte insanı gülme krizine sokmuş yazardır.
  1 -3 ... pembemontlukupa