bugün

sollamak, sol şeritte yavaş gitmek, kırmızı ışıkta makyaj yapmak, geri geri gidememek, park edememek. neden kullanırlar zaten bilmiyorum.
tin tin giden arabanın arkasından ah bu kesin bayandır denilmesi.
diğer bütün erkek söförlerin önyargıları.
bir bayan olarak bazen bana bile küfrettirirler. nerede trafik sıkışsa, bakıyorum orada bir bayan sürücü.

ayrıca o kadar küfür yemelerine ve bunu bilmelerine rağmen direksiyona gömülür gizlenirler.
vites değiştirirken nereye attıklarına bakmak ve bu sırada araba hakimiyetlerini bir an olsun kaybetmeleri.
(bkz: dikkat bayan şöför çıkabilir)
genelinin, biyolojik açıdan seri olamamaları.
kanımca bayan şoför önyargısının tetiklediği durumdur. acemi şoför erkekse hata yapma lüksü vardır, ona kızan şoför en kötü kornaya basar, yoluna gider, sonra da unutur. gelgelelim, acemi şoför bayansa hata yapma lüksü yoktur. hata yaptığı anda acemi erkek şoförün iki misli protestoya maruz kalır, ve bunu bildiği için panikleyip ilk hatadan sonra hata üstüne hata yapmaya başlar. onun hatasını yakalayan şoför ise kornaya basar, bir iki taciz eder, basar gider. ama unutmaz. bekler ki buna benzer bir olay daha yaşasın ve sonra da gönül rahatlığıyla anlatabilsin sağda solda bayanların ne kadar kötü şoför olduğunu...
geri vitese taktığını zannedip, 1. vitese takmaları. daha sonra arabanın geriye gideceğini umarak geriye bakarken öndeki araca arkadan çarpmaları. *
hödüklük konusunda yükseklisans yapmış kamyon, dolmuş, otobüs şoförleri tarafından sıkıştırıldıkları anlar.
yanlış bir hareket yaptıklarında aldıkları tepkilerei izlemek zorunda kaldıkları anlar..* *
acınacak haldeki durumlarını daha dikkatli sürdüklerini iddia ederek savunmayan çalışan bayanların içinde bulunduğu durumdur. bayanların %99 u trafikte acizdir çünkü refleksleri yavaştır.
kadın kaza yapmaz, yaptırır.
aciz erkek şoförlerin tırıvırı tespitleri.
bayanların aciz durumlarını boş verin bir bayan tarafından sollanma kompleksinizi yenin. çükünüz mü kısalıyor o zaman anlamıyorum ki.