anket açan cinsten olmamaları.
sigortalı işi olsun, sabah işene gitsin akşam evine dönsün yeter...
dişi yazarların yazdığı özelliklerle uyuşan erkek yazarların söz konusu dişi yazarlara yavşamaya başlayacağı erkeklerdir.
tam olarak şu şekildedir;

görsel
görsel
Eşi ve ailesi arasında sağlam bir köprü olmayı başarabilen, iki tarafı da ezdimeden çözüm üretebilen erkek.
(bkz: sazan avi)
Yazdıklarından dolayı özeline mesaj yağdıran erkekler.
yıllara göre değişiklik gösterecek olan erkektir. 18 yaşında hayalini kurduğun adamla 30 yaşında ki aynı olmamalı sanki. haa 30 yaşında hala bir adamın hayalini kuruyorsan bir sıkıntı olabilir, düşünülesi..
(bkz: nefes alsın yeter)
Sarışın ve renkli göz olmasın yeter.
her bir şeyi yaşamış, doymuş, bıkmış. düzenli hayat isteyip canım köpeğim gib gözümün içine bakıp sevgisini ifade etmesini bilen.
(bkz: cristiano ronaldo)

edit: benim hayllerimdekidir.
romantik erkektir, alışverişi çok sever, çocuk bakmak en sevdiği iştir, kendinden önce karısını düşünür, çoçuk yapalım diye diretmez, hiç sosyal değidir, her şeyini karısıyla yapar.
(bkz: gerard butler)
sabah akşam sevişmelik.
her defasında ilk kez sevişiyormuş gibi sevişsin yeter.
(bkz: bagyan)
Bayanların döktureceği konu. Allaaşkına, hayatınızda kaç tane isa vücutlu leonardo docaprio yüzlü erkek gördünüz? Sezen aksu şarkılarındaki pamuklara sarılası erkek güzelini ararken evde kalacaksınız.
dis gorunus 1.75 ela gozlu, bugday tenli , kumral bonus sacli kirli sakalli. karakter okumayi seven tarih uzerinden bir iki kelam edebilecegin bilgilerinden istifade edebilecegim, eglence anlayisi sadece biyere gidip yemek yemek olmayan ve en onemlisi kendine saygisi olan erkek. hobi olarak yazsin. ben calisir ona bakarim ama o yeterki yazsin, tabi yetenekli ise. dudut: suan kalbimdekinin uste yazilanla pek bir alakasi yok. buda demek oluyorki, dis gorunus hersey degil.
çok şey istemiyorum aslında. sevilmek istiyorum. yani böyle karşılıksız. sebepsiz...
endamı şanlı, sohbeti tatlı, biraz da şahin olsun.
(bkz: ben kalender meşrebim)
Tipsiz olsun. Kıskanmıyım.
Cok yakışıklı değilim belki ama Sevdiğim insana kendimden cok değer veririm benim gibi erkek seven kızlar vardır herhalde aile babası olacak adamım.
bir adet beyin sahibi olan erkeklerdir.
Erkeklerin gelip coook alakasiz bi sekilde kendini ovdugu baslik.
Sen ne diyon konu basligi ne diyo. Kolay gelsin arkadaslar iyi forumlar. Iyi izdivaclar.
tabi ki mahsun kırmızıgül'dür.
kızlar, kızlar gelem mii
yanağızdan öpem mii