bugün

Bursayla alıp vermediğinin ne olduğunu çözemediğim yazar.
bence şişko bir yazarımız.
ilgi bekleyen yazar.
var olmaz mi. arka siralar dizisinde saffetin sinifindaki figuranlardan biriydin di mi ?
bir yazar.
özelden yaptığı sataşmaya ergen-kezo yakıştırması yaptığım ve nick altında gördüğüm kadarıyla bu konuda yalnız olmadığımı kanıtlayan yazarık.
Burda bazı karakteriniz, ırkçı, ve ruhlarinin dış gorunuslerinin verdiği eziklikle sadece küçük gördüğüm ve güldugüm * tipler bana hakaret etmiş. Kötü söz sahibinindir.neyse bi süre yoktum geri geldim . Aranızdaki bilgili ve kültürlü arkadaşları alnından öper arkadaş olma temennisi ederim.
son başlık bükücüdür kendisi , noktalı harfleri noktasız harfe bükmeyi başararak yeni başlıklar türetir.
Iyi anlaşicağimizi düşündüğüm yazar.
inşallah harun abi çıkmaz dediğim yazar.
selam tanışalım mı?
Bak troll müsün bilmem ama feministim deyip ikide bir erkekler başlığına yazman, hatta entrylerinde erkeklerle muhabbet halinde olduğunu belirtmen çok ucuzca. Yapma. Ben bir kız olarak uyarıyorum. Bizi böyle düşürme.

Iyi yazmalar.
Rimel süren Harun abi.
töbe bismillah.

(bkz: idonun kirpiklisi)

(img:#831061)
o eyelinerı nasıl sürmüş bana da öğretsin. bn srmyorm s s.
Bayan falan degil, bariz erkek olan yazar.
Kız gibi yazmaya çaba gösteren ama beceremeyen biri. Büyük ihtimalle eşcinsel. Sosyal hayatında dışa vuramadigi için, burda "mış gibi" yapıyor.

Not; eşcinsel demem hakaret maksatlı degil elbet. Tanımlama içindir.
(bkz: olmasa da olur)
tanımadım ama bayanlı nick almış foto atmış zall a vermiş galiba birde lookin e bulaşmış hiç sevmedim. *
kendisine laf söyleyenlerin,

kendisinden çok da matah olmadığı sözlük yazarıdır.

ve bir sözlük yazarını çaylak yapmak için,

moderatöre zırlamanın yeterli olduğu gerçeğiyle bizi karşı karşıya bırakmıştır.

gerçi kendisinin de bunlardan çok farklı olduğunu sanmam,

ilgi çekmek için "kadınlığını" ön plana çıkaran vasat karakterliler dolu sözlükte.

silinen de sildiren de aynı yani.

neyse beklesin görsün bakalım.
Sapık efenim bunlar.
Sen el alemin evli barklı karısına neden caps atıyorsun ki?
Bir yazar.