bugün

Erik cemaatindendir.
Bay frodonun çakması genç abazan.
Yüzüklerin Efendisindeki Frodo'nun arabesk dinleyen,beyaz çorap giyen,bol miktarda kıla sahip, turuncu gömlek içine altın kolye takan,yumurta topuk ayakkabısının üzerine basan haline verdiğimiz isimdir...
bilmukabele diyerek hayırlı sözlükler temennisini bıraktığım kibar yazar.
iyi yazmalar. *
Merak edip karmasına baktığım yazardır.
(bkz: tanımam etmem)
iyi yazmalar barisi.
(bkz: donuz kişisi)
Biraz daha yazarsa Donuza alacağım yazardır. Ne bekliyorum ki? iyi yazmalar.
çaylak olduğum için mesajlarına cevap veremediğim dünyanın yaşayan en seksi 10 erkeğinden biri olan yazar.
http://m.uludagsozluk.com/e/30413410/ okumuş cahil. Puhahaha, tıp adamına saygı duymayı öğreneceksin nedir ya? Allah kimseyi bunların eline düşürmesin.
Edit: entry.
Adam hem çirkin, hem fakir, hem sesi kötü. Looser lığın kolajı gibi resmen.
bende diyorum gözüm bi yerden ısırıyor. la bu bizim erik frodoymuş.
hemen attım donuza, kafam rahat.
bay kadın düşmanı. Klasik türk erkeği. Muhtemelen dudağının üstünde bıyık, ayağında kundura, elinde tesbih racon kesen abuklardan. Herkes çocuk yapmamalı. Yaptığı çocuk düzgün olamadıysa da kendi eliyle o çocuğu yok etmeli. Yani burda suç bu yazarın ailesinde.
Eski nicki (bkz: Bay frodo)
Abaza edebiyatının öncüsü, eriklerin kahramanı.
Ben bu elemanı donuza ekliyorum hala utanmadan, arlanmadan arkamdan saydırıyor. Nickaltıma yazıyor. Vay efendim, bıyıklıya bu başlığı yasaklayın, vay efendim Necati silik yesin falan.
Daha düne kadar varlığından haberim yoktu. Siz Nasıl çoğalıyorsunuz AMK?

Neyse Çabanı taktir ediyorum ve cevap veriyorum. Bak genç Adam, Bu senin için büyük bir lütuf. Ortamlarda Neco'ya laf attım cevap verdi dersin, havan olur.

görsel
Bir entry'si öteki entrysini tutmayan şaşkın troll. Ama galiba trollük böyle bir şey zaten: Ne dediğini bilmemek.

(#30460088) Burda bakire olmayan kızla evlenmenin ne kadar aşağılayıcı bir şey olduğundan bahsetmiş.

(#30459617) Şurda da kalkmış "kızına bakirelik gibi saçma sapan önemsiz yobaz fikirler aşılayan" annelere nefret kusmuş.
gayet düzgün yazan kaliteli yazar. boynuz kulağı geçmiş mi diyelim yoksa eleştirince fake hesap olduğu anlaşılmıyor mu?
Sözlüğün en kaliteli trollü. Bay frodo nasiplenmeye kalkmış kendine kimse gülmüyor ondandır.
Donuzcuk.
Önüne gelene salyalarını akıtıp fütursuzca saldıran bununla ilgi göreceğini sanan, küfür duymaktan zevk alıp bunu alışkanlık haline getiren, atarlı ergen.
Bunun yanı sıra PKK sempatizanlığından, ensest içerikli yazılara kadar ilgi görmek uğruna her türlü iğrençliği kendine hak görmüştür.
Bir tanede fake fotoğraf bulmuş dağda çekindim diye atıp duruyor. Çok yakında silik olacaktır. Heyecanla bekliyorum.

Ek: Reelde karşıma çıkma, Bıyıklarımla tokatlarım çocuk.
Cahil, yobaz ahalinin yanında kültürüyle, eğitimiyle parlayan yürekli delikanlı. Üniversiteye dereceyle girmiş, ülkenin en iyi üniversitelerinden birinden mezun olmuş, yurtdışı görmüş, siyah kuşak sahibi, kaliteli yazar.
(bkz: yaman trollsün delikanlı)
Size oksijen sağlayan ağacın yaprağını kofuluna kontrol kalemi sokayim.

Saygılar.
Hürmetler.
Bir trollden daha fazlası.
kıllı lopez .
boş bir yazar.
Bu iğrençlikle, bu ergenlikle Yakında silik yemesi muhtemel yazar.
Oran: 1.05

Bizim mahallede de senin gibi biri vardı çalılıkların arasında silktiler.