bıçak sırtı dizisinde murat'ı oynayan çocuk oyuncu. çok şirin olmasının yanında izlediğim en başarılı çocuk oyuncu. takip edilmeli...
(bkz: buyuyunce cok canlar yakacak)
aşk-ı memnu da en kasmayan, en doğal ve en sevilesi oyuncu.
1997 doğumludur. büyüyünce çok can yakacağa benzer. umarım oyunculuğunu devam ettirir. şimdiden pek bir karizmatik velet.
(bkz: bülent ziyagil)
ilerde baya yakışıklı olacak çocuk.
sübyancı falan değilim ama çok sevimli bir çocuk. büyüyünce çok taş olcak ablası.* oyunculuğu da iyidir. en azından beren ablasından iyidir.*
gittikçe tipsizleşen fakat şu anda fena olmayan oyuncu .
5 şubat 1997 doğumlu çocuk oyuncu.
tinerci gibi tipi olan ve acayip itici olan çocuk oyuncu.
Buyuyunce ne canlar yakar dıyen ınsanları terse dusurmek ıcın ınadına cırkınlesmıstır.
(bkz: Uzun Hikaye) filminde Kenan imirzalıoğlu'nun canlandırdığı Ali karakterinin oğlu Mustafa. Gözleriyle oynuyor adeta, başarılı.
sevgililer gününde kız arkadaşı ile yakalanmış çocuk.

ulan 97 doğumlu bebeler bile sevgili yapmış millet boşuna dalga geçmiyor benimle. sikimde değil sadece ömür gedik'in yaptığı röportajdA söylemiş.
Son hali görenleri şaşırttı haber başlığının ilk defa beni şaşırttığı oyuncu. Bi girin bakın instagram hesabına.

Vücud yapmamış, vücudun batuhanı var.
Selam, tanışak mı?
Olm ben 3e giderken kavga çıkmıştı okul şubeleri arası. Tüm kızlar buna saldırmıştı, mahvolmuştu suratı. Hala unutamam süper 1 anı.
Şöhretin kesinlikle şımartmadığı oyuncu kişisidir.Ortaokulun ve lisenin bir kısmında aynı okuldaydık. Karşılaştıkça birbirimize selam verir,hal hatır sorardık. O değil de kızlar ne biçim çıldırırdı bu çocuk için,attıkları çığlıklar hala kulaklarımda.
Yeni sezonda muhteşem yüzyıl kösemde sultan ibrahimi oynayacakmış. Sen git Süperman vücudu yap deli padişahı oyna. Gerçi o vücuda kasnak için de delirmek lazım hadi çılgınsın men halini bilmesek inanacaz da ne kullandıysa artık.
görsel

Bu çocuk ne ara bu kadar buyudu. Bir zamanlar parfumunu sıkıp tisortlerini giydigi behlülden daha erkeksi olmuş.

Daha 7 yil oldu dizi biteli.
şu sıralar Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayan aşkı memnu'nun çocuk karakteri bülent.
Allah affetsin hayvan olmuş bildigin.herkes kas yapmasın.
Ne biçim olmuş lan çocuk. Yazık.
Hoplatırım! Of pardon alışkanlık yanlış yere yazmışım!
Efsane dizi Ask-i memnunun bulent ziyagili. Kendisine youtube kanalı açmış ask-i memnu anılarım diye video çekmiş. Bir kaç gün sonra da diziden birisi ile video çekip koyar hoop oradan bir kaç çılgınlık ya da tanıtım video çeker tamam bu iş aylık en az 6 7 milyon izlenme sana tamamdır sonra da gelsin paralar.
Bu hafta adeta yargı dağıttı. Helal olsun.

Merve ye verdiği muhteşem ayar;

“Takım değiştirirken forma değiştireni gördüm de karekter değiştirenini görmedim”
gerek adada ismail'le iyi anlaşması olsun, gerek finalde şer çetesine attığı füzeler olsun, şampiyonlukta çok büyük etkisi, emeği var. seni de çok sevdik bülent.
gururumuz, şampiyonumuz ismail balaban reis'in bize emanetidir. merak etme pehlivan, bu sene survivor 2022'de batuhancıyız.