bugün

güzel bir tv programı. Robotlar savaşıyor.
Tlc programıdır. Horoz dövüştürür gibi makine dövüştürüyorlar.
1 milyon tl ye mevlana gibi dönen robot yapanlara burda olanlar eğitim versin.
robot dövüşü. mini robotlardan birinin diğerini hurdaya çevirene kadar döverek kazanmasıyla sonuçlanan karşılaşma. türkiye ye de gelse, güzel de bir yorumcu sunsa, tadından yenmez.
An itibariyle tlc kanalında yayınlanan robot dövüşü programı.

Bayıldım arkadaşlar tek kelimeyle muazzam yarışma.
Keşke bizde de olsa, hani izdivaç programlarını yayından kaldırıyorlar ya millet özeniyor ahlak bozuluyor bilmem ne diye öyleyse bunun gibi daha faydalı programlar koy ki buna özenip bu alanda gelişsinler.
Youtube'da bir başladım mı 2-3 saat soluksuz izlediğim robot dövüşü organizasyonu. Favorim Tombstone'dur. Önüne geleni öğütüyor. Ama ne yazık ki bombshell'e yenilmiş.

2019'da gelen edit: favorim tombstone bu sene de rotator isimli bir robota feci bir şekilde yenildi ancak yine de finallere kalmayı başardı zira en başarılı dövüş robotlarından birisi. Brezilyalı minotaur sezon başında çöp olsa da aksaklıklarını giderdi ve bir önceki sezondaki güçlü formuna geri döndü. Witch doctor ise bu sene tam bir ölüm makinası favori robotlarımdan olan blacksmith'i öyle bir nakavt etti ki dillere destan. Bunlarla birlikte finallere bite force, death rol, saw blaze gibil çok güçlü robotlar kaldı. Cumartesi günü yayınlanacak final bölümünü iple çekiyorum.
2020 sezonu covid salgınından dolayı geç de olsa yayınlanmaya başladı. Ancak geçen sezonun top klass isimlerinden deathroll, minotaur, biteforce malum salgından kaynaklı sebeplerle bu sezon yer almıyor. Geçen sezonlar kadar zevkli geçecek olmasa da birçok yeni robot da mevcut. Özellikle ingiliz beta'nın geri dönüşüne sevindim. Hele hele chomp'u yeniden öyle bir dizayn etmişler ki m1 abrams'dan farksız olmuş anasını satayım. Dün ilk maç yayınlandı ve favori robotum tombstone endgame'e yenildi. hem de ezici bir şekilde ve oldukça kısa sürede. yılların tombstone'unu bu şekilde görmek üzdü. önümüzdeki maçlara bakacağız artık.
An itibariyle 2021 sezon finalini yapmış olan tv programı. Gerzek juri üyeleri sağolsun tantrum gibi sikko bir robot şampiyon olmuştur. Hydra ve minotaur'un hakkını yediler resmen böyle saçmalık olmaz. Favorim olan, yılların efsanesi tombstone resmen mma efsanesi fedor emelianenko ile aynı kaderi paylaşıyor. Her şeye rağmen yine de izlemesi keyifli bir sezondu. Şimdi kim bekleyecek 2022 sezonunu...
Harika stres attıran program. Çok eğlenceli ve vahşi.
işte mühendislik bu dedirten program

görsel
Şu sıralar netflixte son sezonunu izlediğim program.bir günde 3 bölümü izliyorum.