bugün

dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi.

(bkz: hoş geldiniz)
bugün senin doğum günün yazarııı. iyiki doğdun. *
(bkz: nice ulu yıllara)
yakin zamanda kendisi icin gelecek olan sarki su sekildedir;
(bkz: uçtu uçtu)
sözlüğe mülakatla yazar alınsın dememe sebep olmuş yazardır.
hatasını kabul etme erdemine sahip nadir yazarlardandır. ama deneme yanılma yönteminden de tez vakitte vazgeçmesini diliyorum.
sözlükte abesle iştigal başlıklar açıp sonra pişman olan çaylak.

(bkz: 31 den sonra coken pismanlik duygusu)
yaptığı hiciv yüzünden çaylak olan ve hatasını anlayıp yeşil sahalara geri dönen, bizi sevindiren yazar.
sinirden kendini hicivleyen yazar.
sempatik bulduğum bir yazar. aynı zamanda her imajı başarıyla taşıyabilen bir yüze sahiptir.
seri artı oy veren melektir kendisi; attığım özel mesajla mesaj kutusu dalya yapmıştır. ayrıca entrylerinde başarılar dilediğim ve takip edeceğim nesildaşım yazar.
kitab-ı mukaddes'te davut'un eşi olan bat şeva'nın adını kendine nick seçmiş olan yazar. * * *

edit: ancak kendisi bundan dolayı seçmemiş nicki. *
biyolog olduğu düşünülen yazar *
seri katillerle ilgili tematik çalışma fikri hayal olunca tekrar biyolojide karar kılmış, hadi gel sözlüğü batıralım yazarı.
(bkz: #4334209)
tespit insanı. banane tespitten ya. benim derdim başka..

ortak bi sürü sorun bulduğumuz ama iki kişi birleşip bi çözüm bulamadığımız yazar. napcaz biz?
tabii her şey kısfmet.*
selamını aldığım, tarikatın * üyelerinden olan user. *
adonis kası olduğunu beyan ederek beni benden almış uuser. *
sen git başka sözlüklerde yaz. sonra gel doğum günümü kutlayın de. yok öyle yağma.
neyse yine de kutlayayım bari. nice mutlu yıllara. her sene kutluyorum bilmem farkında mısın? ehehe.
sevdikleriyle beraber güzel bir bayram geçirmesini dilediğim uludağ sözlük yazarı.
(#13854629) ile beni kırıp geçirmiş yazardır.