bugün

Barış Manço evrensel bi sanatçı her insana kapısı açık bir hayat görüşü var ama bu nickin kirletildiğini düşünüyorum. Entryler barış Mançoyu bile utandırırdı.
rezalet bir yazar. barış manço şu entrylerini okusa mezarında ters döner.
Aklıma yüzük getiren güzel bir nicke sahip olan yazar.
Rabbim gönlüne göre versin, daim olsun.
Bir filmde adi gecerken ayni anda burada adini gordugum unutulmaz abimiz.
Adam King.

şöyle bir entry girmiş yazar. açık açık anaya sövmüş yazar. takipteyim modlar ne yapacak acaba?
(#24612418 ) guldurmus yazar.
(#24225845) dolmuş yazar. içini dökmüş herif ben de çok seviyorum bu orospu çocuklarına yav.
iyi yazar.
beyniyle arası iyi olmayan yazar, tez zamanda araları düzelsin istenilendir.
dobra yazar.
(#20268939) gülerken bolca kahkahalar attıran entry giren yazar. üstad lan.
yazıyormuşta haberim yokmuş yazarı.
(#20182759) entrysine hak verdiğim akpli yazardır kendisi. partiyi desteklemek için mantıklı sebebi olduğuna inanıyorum.
solcuya saygı duyan ama sağcıya saygı duymayı bilmeyen gavat oğlu gavatlar yüzünden çileden çıkmış yazar.
Aynı zamanda siki aman nicki birilerine batmış yazar. Delirtmeyin olm adamı. Memleketin yarısına sövmekten vazgeçin geri kalan yüzde ellinin yarısı da sizin gibi tahammülsüz piçlere sövmeye başladı bu mallıklarınız yüzünden.
Tayyip erdoğani sevme eyvallah da onu sevenlere küfretme aşağılama. Zira böyle yaparak onların en aşağılık adamından daha aşağılık bi hale giriyorsun.
aldığı nicki hak etmeyen yazar.
nickine hayran kaldığım yazardır.. barış abinin nickine sahip olmak güzel bir duygu olsa gerek.

bu nickin kıymetini bil hacı. barış abinin yeri benim yanımda çok fazla..
bu arada nickimin hakkını veririm kesinlikle.
mançocuyumdur ne kadar metalci takılsamda.
barış abiye dair kocamaaan bir arşive sahibimdir(binlerce foto vidyo kayıt vb)
isteyen arkadaşlarla da seve seve paylaşırım tabiki.
maksadım onun gibi büyük bir sanatçının unutulmamasında zerre kadar da olsun pay sahibi olmaktır.
yüzük kullanmıyorum efenim.
harbi forumcuyumdur arkadaşımın taviyesiyle gelmişimdir sözlüğü.
hep okumuşumdur sözlüğü azcıcık olsun biliyor sayılırım ama "daha yeni abisi" muamelesinden gocunmam.
Nesildaş olmamızdan mütevellit hoşgeldini borç bildiğim yazar.
Ayrıca yüzük kullanıyor mu merak ediyorum.
nick için seçtiği ismin hakkını vermesini beklediğimiz yazar kişisi.
sözlük formatı ve uludağ sözlük le ilgili sık sorulan sorular başlıklarını okuması gerektiğini, aksi takdirde; aramızdan erken ayrılacağı için gözyaşlarına boğulup, kendimizi yollara vuracağımızı bilmeli. bizleri üzmemesi gerektiğini hatırlatmakta fayda gördüğüm yazar.
yazmaya başlamadan önce keşke biraz okusaydı be yazarı.
sözlüğü allayıp pullaması beklenen yazar.
(bkz: sen yedisin galiba)