bugün

barbardı gaddar oldu amk.
Mezhepçi de değildi türkistan türkleri de sünni müslüman ama bu onlara orta asya faresi diyordu.
görsel

Nihayet moderasyon gereğini yapmış, sağolsunlar. Sana da güle güle genç adam.
11. nesil silik.
bütün sözlük seni ciddiye alıp kırılmıştı zaten rick.
alevilere laf söyleyerek dikkat çekmeye çalışan bir yazar.
görsel
en sevdiğim yazar.
şu an içerek noel kutlayan yazardır.

kendine mutlu noeller diliyorum.
Boş yapma. Entry refere et. Milli ve dini değere bir adet hakaret ettiğim entryi al koy buraya bende senden özür dilicem ama koyamazsan sen benden var mı o “göz” sende?
az önce etnik bir artık tarafından saldırıya uğrayan kafatasçı yazar. yavuz sultan selim hakkındaki görüşleri ile saygımı kazanmıştır.
https://m.uludagsozluk.com/e/38542894/

ispatlamayan haysiyetsizdir. Hangi milli değere laf etmişim görelim bakalım.
Lütfen mezhepçi sözlük köceklerine, barbar muamelesi yapın. Yazar muamelesi fazla eğreti duruyor.
"profilimde arap yurtlarını harabeye çeviren, arapları köle olarak çalıştıran ve arapların bütün mallarını türk yurduna getiren istilacı başbuğ yavuz sultan selim han var ama adam bana arapçı diyor. "

"orta asya çobanı"

Bu neyi savunuyor amk şimdi?
Türünün son örneği.
birtakım gavat takımı tarafından taşlanan yazardır. nökerci olup türk ırkçısıdır. koştursun.
Laf olsun torba dolsun diye yazı yazan biri.
herkesin kendi görüşü vardır kimse kimseyi sevmek zorunda değil fikirlere düşüncelere saygı duyun burası özgür bir platform herkes fikrini ortaya koyar. çok üstüne gidilen yazar.
alevileri kürt zannediyor bu acıyorum o yüzden. muhtemelen genç bir kardeşimiz henüz kendini tam yetiştirememiş.
kafayı ırkçılıkla ve kız çocuklarıyla bozmuş olan sapkın yazar. kızları islam'dan soğutmak için yapıyor olabilir.
Buda ilgi istiyor mahzur görün arada bu başlığa bişeyler yazın.
tır tır tır tır tırrrrrrrr trolsün.
(bkz: siktir deli)
krizde işsizlik sıkıntısı çekenler kervanında sanırım.
(bkz: fatihintakendisi)
(bkz: rick han)

şimdi de bu nickle yeniden burda olan zat. en çok da ona buna etnik döküntü demesi güldürüyor.

sorsan ya rum asıllı bir laz ya da araptır.
yavuz sultan selim konusunda kendisine katılıyorum lakin bir barbar olarak değilde bir cengaver olarak tanımlamasını istirham ederim.