bugün

Nedense ben buna çok güldüm. Görende sanar ki bu ülkede tek acıyı k*rtler çekti. Herkes işine baksın mk..
tarih okuyarak anlattıklarının doğruluğu sorgulanabilir.
Baranın taaa.. denilmesi gereken kızdır.
iki biradan sonra kendini kaybeden köyden okumaya gelmiş kezban kız cümlesidir.
Gülüp geçilmesi gereken kızdır.
böyle bir tanıdığım var baran yüzünden kürtlere sempati duyuyor. türk gençlerinin beynini sulandırıyor bu baranlar yazık.
(bkz: Rojda bana anlattı kürtler çok ezilmiş).
Baran bize de anlattı da böyle ucuz ajitasyonu sklemeyecek kadar tarih bilgimiz olduğundan baran a şamarı çektiğimiz gibi ortamdan dehledik.
Temel de bana anlattı. Fakirlikten Karadenizlilerin hepsi büyük şehirlere gelip pidecilerde, inşaatlarda çalışıp köyde bıraktıkları ailelerine para gönderdiklerini. Çok acı çekmişler.
cehape iktidarında metehan bana anlattı türkler de çok acı çekmiş'e evrilecek cümle.
Baran kim yaa?
(bkz: pervin buldan ın çocuklarının lüks yaşamı)
"Baran'a söyle gitsin önce elektrik faturasını ödesin" diyerek cevap verilesi cümledir.
Baran'lar tek taraflıdır ve daima kendilerini düşünürler.
baran kankamın az önce anlattığı serin hikayedir.
ben de barana acıdım verdim... diye devam eden kezban cümle girişi...
Baran'ın Bizim 40 yıldır onlardan ne çektiğimizden haberi var mıymış ?
O baran'ı bana getirin, gerçek acı nasıl olurmuş göstereyim ona cidden.

Ya ne acı çekmesi.. Diyarbakır cezaevi, dersim harekatı kastediliyor kesin.. Saçma sapan mağduriyet yalanları bunlar.. Mağduriyet uyduran kim olursa olsun onu fena yapasım geliyor. inanmayın bunların ezildik yalanına.

Ezildik yalanıyla şimdi türkleri eziyorlar.. Hemen örneğini vereyim,
(bkz: kürt oğlu kürdüm seni burada yaşatmam)
baranın niyetinin çok başka olduğunu gösteren durumdur.
Baran sktrsin gitsin bir zahmet.
Ilık götlü Cihangir solcusu saçmalığıdır. Senin baran'ların da Türk askerlerinin eşlerine ve çocuklarına acı çektirdi. Katledilen 200 öğretmenimizi, doktorlarımızı, işçilerimizi, mühendislerimizi de dahil edersek kimin gerçekten acı çektiği ortadadır.
Baran'ın... Koyayım!

Tamam, troll başlık ama dayanamıyor insan..

La bunların teröristinden çektiğimizi mi sayalım, yoksa götü boklu sahtekar şeyhlerinden mi?
Bana da anlatacaktı ama zaten kürt olduğumu öğrenince anlatmadı, gitti... Kırıldım haliyle.
Kadıköy'de bomontileyen pelinsu değilim diye mi baran.......
Baran senin ameke koysun.

Finish ...
Ne acı çekmişler biri gelip iki dudağını birleştirip mandalla mı tutturmuş ne acı çekmişler.