bugün

cool adam olma gayreti içinde görülen yeni yazar. hoş gelmiş.
not: cool adam ın bir kalitesi vardı, yer yer özlenir bile. dikkat.

edit: cool adam eleştirilerimize karşı mizahi yönünü ortaya koyan, keyifli entryler giren yazar.
güldürüyor efendim. yanılmışısız.
pek marjinal değil maalesef.

(bkz: cool adam)

edit: ama belki cool adam'ı tanımıyordur. kim bilir... belki tek "zengin troll olma" cool adam'ın aklına gelmemiştir.
Sen de eksiledin dimi? tribine giren yazardır, inandırmak için yok valla demeniz yeterlidir.Cool adam hakkında ortaktır durumumuz.
Ona benzer mi? bilmem, ama çoğu yazara benzemediği kesindir. Farklıdır, aferindir. *
(bkz: #14286800)
(bkz: bayan kız)

bambaşkaymışsın.
dokuz değil sekizinci nesildir aslında. hoş gelmiş tekrar.
töbe bismillah çektiğim yazardır. töbe bismillah ya.
bugün hiç konuşmadığım yazardır. içim kan ağlıyordur.
özleminden meşgul olduğumda okuyamadığım entry lerini okuyup hasret gideriyorumdur.
dupstepi biliyorumda bapstep ne hacı? herneyse bunlara takılmayalım hoşgelmişsin nesildaş.
http://www.youtube.com/watch?v=ESK8hi1LyLc
severim kendisini, iyi yazardır.
ülkenin neresindeyse selam olsun .. karşılıksız iyilik yapıp minnettar bırakmıştır kendisinne.
süper bir sohbet yazarı, sabaha kadar dertleşebilecek arkadaş.

adamdır, adamın uluslararası ilişkileridir. *
(bkz: hadi evlat ver o klavyeyi bana)
(#14959082) insanda evlat edinip, düğününü yapma isteğini doğuran yazar. *
nev'i şahsına münhasır bir üsluba sahip, her daim okunası yazar. (#15114361) entrysi sebebiyle entrylerinin okunması sonucu bu kanıya varılmıştır.
pek möhterem, peh pezevenk kardaşımdır.

pezevenk derken yanlış anlamasın, iyi adam anlamında. *
şu sıralar sözlükte bir bayan olarak arz-ı endam eden yazar.
(#15122514), (#15122604), (#15122673), (#15122686), (#15122506)... öyle sürüp gidiyor. muhtemelen bir anket yaptığını düşünüyorum ama bence sanki pek beklediği sonuçlar çıkmamış gibi..
Fakirlerle aynı otobüste yolculuk etmek başlığında kendi kendine ayar veren.
sanki bir süre önce aramızdan ayrılan bir yazar arkadaş gibime geliyor benim oda böyle uzun hikayeler yazardı bayağ oy alırdı onun hikayelerine çok benziyor yazdıkları karması ve girdiği entry sayısı da aynı onunki gibi...
abisi olarak söylüyorum ; bu çocuk okur. *
çaylak olmuş sessiz sedasız.

(bkz: yönetim istifa)
çaylak olmuştur kendileri.
buradan dediğim şey için kendilerinden özür diliyorum. ama mazeretlerimi biliyor.
her neyse, bendeki yeri çok farklıdır. yaklaşık 10 aydır tanışıyoruz ve o, iyiki var.

geri dönsün diyorum.
kabinde yaşadığım şanssız olayın şahitlerinden biridir. umarım hayata küsmez.*
nesildaş yazar. hoş gelmiş.

(bkz: dokuzlar örgütü)
(bkz: dokuzlar örgütü manifestosu)