bugün

bir çok hayranı olan haber spikeri sayısı çok azdır heralde. bu kadını diğerlerinden ayıran şey sanırım doğal olması. yoksa kimse gece gece onu dinlemez. özellikle son dakika haberlerini sağ dirseğini masaya koyup kameraya yaklaşıp sanki bi arkadaşının kulağına bi şey fısıldayacakmış gibi ya da dedikodu yapacakmış gibi sunması onu daha da çok sevdiren yanıdır.dream tv de gitarla metalica şarkısını söylerken ona olan hayranlığım bin kat daha artmıştır.
geçen yolum düştü bir elf kasabasından geçiyordum. Kadim dostlarımdan biri olan Tuor'u gördüm o sıra. Heyhat bir iki lafladıktan sonra muhabbet geldi aşka meşke.. Heyhat evlendirelim seni bizim Nessa'yla dedi. Yok be Tuor dedim tamam çok güzel senin kızlarda ama dedim ve o sırada hep ceketimin iç cebinde taşıdığım banu güven resmine elim gitti. Resmi çıkardım, ben böyle bir kız istiyorum Tuor dedim. Tuor'da bana; eyy kadim dostum bugüne kadar hiçbir elf diyarında böyle dehşet bir güzelliğe rastlayan olmamıştır dedi.
Sktr lan kıro dedim, sonra bi 60 sene konuşmadı benle.
58. Berlin Film Festivali'nin açılışında Martin Scorsese'in Rolling Stones için yaptığı belgesel-filmin gösteriminde Rolling Stones'un tüm üyleriyle 1 cümlelik olsa da konuşmayı başarabilen ve sırf bu nedenden dolayı yerinde olmayı isteyeceğim insan.
http://www.radikal.com.tr...p?ek=cts&haberno=7236
Akustik gitar çalabilen, jethro tull dinleyen haber spikeri.
Promtherdan kam okurken(haber metninin spikerin okuması gereken kısmı)zaman zaman slow motion havasında kelimeleri esnete esnete okumasıyla "eyvah,şimdi memleketteki tüm sosyal demokratlara küsüp gidecek" diye rejiyi panikleten,ama daima hayran kitlesi olan,iÜ Uluslararası ilişkiler mezunu tahsilli hatun kişi.
Burcu Esmersoy ile kat'iyen kıyasa tabii tutulmaması gereken,işini seven ve kendini geliştirmekten yorulmayan hatun kişi..
bir ismin, ian anderson, ian gillan, david coverdale gibi efsane isimlerle yanyana gelmesi her insana armağan edilmez.

bu ne şanstır! ne de talih! olsa olsa kadir kıymet bilmektir.

güzelmişsin, karizmatikmişsin geç onları, anderson'la diz dize gözlerinin içine baka baka 68'li misiniz? gibi bir soru sorabiliyor musun? ben ona bakarım. baktım! yaptı! ne diyeyim?
konuşurken teklediğini bi sefer duymadım. çünkü tv'nin sesini açmıyorum ki. dinlemeyi bırakalı uzun zaman oluyor. onu seyretmek yeter bana.
müzik bilgilerine hayran olduğum, gayet başarılı, güzel ntv spikeri.

http://img519.imageshack....322980820217818075ik4.jpg
sabahlara kadar haber sunmasının istenildiği kişi.
güzellik konusunda burcu esmersoy'un eline su dökemeyecek spiker.
titanic de jack in yaptığı gibi karşına alıp çırılçıplak çizilesi.
ba güven. *
şiir gibidir.
üzücü haberleri sunarken izleyiciye o hüznü derin şekilde hissettiren; marmara depremi sonrası haberleri sunarken ağlayan spiker.
atv haber in teklifini reddetmesi ile ilgili söylediği iddia edilen sözleri söylemediğini açıklayan sunucu.
çok güzel sunucu. "duruşuna kurban, küçük dilin olayım yut beni anam" deyu haykırmak istediğim... *
paraya tamah etmeyip, ilkelerinden taviz vermeyen sunucu. kendisini sevmek için bir neden daha.
(bkz: kadın dediğin böyle olur)
atv gibi akp yayın organı olarak görevini sürdürmekte olan bir kuruluşun teklifini kabul etse zaten şaşardım.

ilkeli duruşuyla süpriz yapmamış sunucu..
ntv'den ne kadar maaş alırken, atv'nin bu meblağdan nekadar yükseğini teklif ettiğini düşündürten dilber.
ekşisözlükle ilgili bir haberi sunarken fena halde sıçan dünyalar güzeli spiker.
edit: youtube açılsın link te verecem.
24 saat haber dinleyip sıkılmamamıza sebep olabilecek afet-i devran ntv spikeridir.
güzel ses tonu nedeniyle geç saatlerde uyku açmak için haber sundurulan, düzgün bir türkçeye sahip, güzel gitar çalan haber spikeridir. karakteri de sağlamdır.
atv'nin satın alamadığı ablamızdır.

kendisi atv'nin transfer teklifine ilk şart olarak "tarafsızlık garantisi" istemiş, ntv'den daha yüksek bir ücret teklif edilmesine rağmen bu garanti atv yönetimince verilmediği için teklifi reddetmiştir.
geceleri belki bir nebze izlenebilir ama, ana haber bülteni için çok ağır kalıyor bu hatun, mıy mıy konuşmakla ana haber bülteni sunulmaz, hele mehmet barlas gibi bir ağır çekimden sonra atv'de hiç olmaz.

bu yönden bakınca atv'nin teklifini kabul etmemesi hem kendisi için hem de atv için vaka-ı hayriye olmuş.
13 temmuz judas priest istanbul konserinden önce grup elemanlarıyla yaptığı röportaj ve konser girişinde yaptığı metal işaretiyle gönlümü bir kez daha fetheden çok yönlü insan.