bugün

haber spikeri oldugundan midir nedir buguna kadar guzelliginin farkina varamadigim, tv makinasinda izledikten sonra guzelligine hayran kaldigim bayan.
bir insan bu kadar guzel olup ta, bu kadar mutevazi, bu kadar sade, nasil olur gercekten hayranlik duyulasidir.

programda gozume, haber sundugu zaman ki ekran goruntuleri yuzunden zannedersem, cok daha guzel gorunmustur.
yurt dışında, internetten insanlara gösterip bakın türk kızı işte bu kadar güzel dediğim.
bir maskeli baloya zorro kıyafeti giderek eleştiri almış ahmet hakan coşkun tarafından.
Bakın siz karar verin. *

http://www.medyaradar.com...fa=ayrinti&makid=4097
bu kadar güzel olmaya hakkı olmayan şahıs. ahmet mi, hakan mı, coşkun mu nedir, onlar da ayağını denk alsın *, kendine gelsin sabrımızı taşırmasın. *
(bkz: banu ya uzanan eller kırılsın)
dün gece haberleri sunarken inceden yandan yemiş, sağ yanağı şişmiş gibi görünen ntv spikeri. güzelliğine ve cazibesine alıştığımız birisini böle görmek camiayı üzdü.
(bkz: mirgün cabas) *.
geceleri ntv izleme sebeplerinden birisi olan, daha önceleri mirgün cabas ile çıkarkene, son zamanlarda, ''ben işimi tek başıma da görürüm'' diyerekten, 24 saat programını tek başına sunmaya başlamış, ''o sunsun, biz izleyelim'' dedirten duru güzelliğe sahip, spiker kişisi... televizyondaki duruşu itibariyle, sert, burnundan kıl aldırmayan ama, işini de layıkı ile yapan bir görüntüsü vardır...
bir çok erkekte içten içe hayranlık uyandıran bi nevi takıntı oluşum sebebi.
(bkz: evanescence)
bu ntv'de çalışan zati hepi topu iki tane aşmış güzel bayan var * biri banu güven diğeri burcu esmersoy (eşinden dolayı japonca görünümlü italyanca bir soyadı daha oldu bu kızımızın) ve bana her nedense burcu esmersoy son derece neşeli heyecanlı dışa dönük bir izlenim verirken banu güven daha depresif daha hüzünlü daha içine kapanık bir havadaymış izlenimi verir ve güzelliğiyle ekranda hayran hayran izlerken kendisini hep sanki sürekli içerisinde taşıyıp "aman ekrandan yansıtmayayım" tedirginliğiyle belli etmemeye çalıştığı hüznü gülerken bile gözlerinde görmek mümkündür dolayısıyla ciddi anlamda banu güveni izlerken "ya bu güzelliğin bu kadar derin üzülecek kadar başına ne gelmiş olabilir" diye düşünüp kendi kendime canımın sıkılmasına neden olduğum için bir süredir özellikle izlemiyorum kendisini...
dün aksamki 24+ programinda vali muammer guler ile canli telefon baglantisinda gozlerindeki nefret dolu bakislarla sordugu sorular ve valinin surekli konusmasini keserek israrla ayni soruyu sormasi ve cevap alamamasiyla daha da kuplere binerek beni benden alan guzel insan.
jest ve mimikleri bir hayli güzel olan şahıs.
bu gece bir başka güzel gözüken spiker kızımız.
(bkz: banu güven vs burcu esmersoy)
http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search= yaran spiker..*
Sorduğu sorularla zaten kendi kendine yorum yapan, çoğu zaman konuğuna cevap fırsatı bile tanımayan dolayısıyla gazetecilik kuralları bağlamında başarısız ancak güzelliği, zekası, karizması ile basında çalışan yüzlerce debilin arasından sıyrılabilmiş televizyon gazetecisimsi kadın.
paris hilton'u "peris hiltın" diye telafuz ederek hayatımda bir ilki yaşatmıştır.
adına fan siteleri yapılan, haber sunarken yakın cekim yapılırsa ne anlattıgından hiçbir sey anlayamadıgım, dunyalar guzeli kadın. *

fotografları için:http://www.banuguven.web.tr/html/fotodraf.html
konuşan kadınlarında çekici olabileceğini ispatlayan güzeller güzeli bir ömür dinlenilesi hanımefendi.
Guzel oldugunu dusunmedigim ama karizmatik buldugum bayan haber spikeri. Tamam itiraf edeyim evli oldugunu ogrendigimde hayal kirikligi yasamistim .
bu bayana ölüp bitmeyen bir ademoğlu yok mudur yahu?
kime sorsam "evet ailecek beğeniyoruz" kimse sorsam "hastasıyım"dır gidiyor..
tamam asil bir havası var..
tamam hoş da..
tamam tamam hatta her eve lazım..*

ama tüm seceresini bilmenin açıklaması nedir?
o ekrana çıktığında huşu içinde izlemek nedir?
kıskanıyorum ama..
haber sunarken iki lafı bir araya getiremeyen,heyecanlı görünen haber spikeri,anchorwoman insanı.gizliden hayranlık beslenmesine neden olan hatun..

kendisi rockçı bir bayan olmakla beraber çoğu erkeğin hayallerini süsleyen zarif güzelliğin vücut bulmuş hali olarak da nitelendirilmekte tarafımdan..bak nitelendirdim hatta..

(bkz: aşk nelere kadir)
lise yillarimda 23:00 haberlerini izlememe sebebiyet vermis hatun kisi.ben yaslandim o yaslanmadi.
iki sebepten dolayı kıskandığım bayan spiker.
coverdale ile röportajı bir, hayran olduğum adamın ona hayran olması iki. *
röportajı okunduktan sonra bir dakika olsun boş durmadığı gözlenen örnek teşkil ediebilecek nitelikteki insan...