62 yaşında olmam hasebiyle, yaşıtlarımın bir gün köpeğe bir gün kankeytasına hallenmeleri benim ekstra dikkatimi çekmekte.

allah yoldan çıkarmasın diyorum. inceden de tırsıyorum, bir 10 sene sonra falan yaşıtlarıma çok daha dikkat etmeliyim.

kimseye güven olmayacak artık azizim.
yolda görsen elinden tutup karşıdan karşıya geçireceğin tipler parkta birbirine geçiriyor.

dedeye sahip çıkmak böyle birşey olmamalı.
noluyo lan bu dedelere? hepsi sapıttı amk. benim dedemde anneannem vefat ettikten 1 hafta sonra beni evlendirin ben yalnız kalamam diyordu. ihtiyar bunağa bak hele.
izleme gafletinde bulundum. insanlığa dair içimde gram sevgi ve umut kalmadı.
olm bu dedelere ne yedirip ne içiriyorlar amk, 2 senedir birbirlerini sikmekten helak oldu adamlar.

bir de bu işi umuma açık yapan bu kadar fazla insan varsa kapalı kapılar ardında neler dönüyordur kim bilir.

dede piyasası çok kızıştı. yakında bize bile kayabilirler.
rahatsız oluyorsanız izlemeyin demiş birisi sanırım izleyenlerin hoşuna giderek izlediğini düşünmüş. bir takım dedelerdir.
Bayramda kimsenin elini öpmücem, lanet olsun kör şeytan'a.
Gider o ağzıyla torunlarını öper sonra pis herif. Yaşlandıkça sapıtıyor insanlar amk.
Park lan orası park aq. Ahahaha liseli ağaç arkasında yiyişen çiftler gibi de değil bu bildiğin açık alan. Artık minibüslerde bu orospu çocuğu dedelere yer vermek yok, ayakta gidin amk.
DEDE KURBAN OLAYIM ÖLECEKSiN YARIN BiR GÜN. NE DiYE UZATMALARDA YAPIYORSUN BÖYLE AKSiYONLAR.
laaaaaaaaaaann! bi olaydır. puuuu.
Aşk-ı emmi.
Dedeleri pistten alalım alalım.
bunlar sadece teknolojinin ve sosyal medyanın etkisiyle gördüklerimiz. kapalı kapılar ardında neler oluyor siz düşünün. bu önceden de böyleydi, böyle olmaya devam edecek ve sadece türkiye ile sınırlı değil.
(bkz: anadolu irfanı)