bugün

izlemedim..

Bayramda bu dedenin elini öpüp..

Kurbanınkutlu olsun dedecim demek istemiyorum..
Diğer dede erken boşaldı galiba. Neyse gerçek islam bu değil.
Gider o ağzıyla torunlarını öper sonra pis herif. Yaşlandıkça sapıtıyor insanlar amk.
(bkz: Açmayan dedeler)
Bayramda kimsenin elini öpmücem, lanet olsun kör şeytan'a.
Allah belanizi versin aq bu ne
Kalkar bide camiye gider bunlar
Sakalindan utan aq evladı.
olm bu dedelere ne yedirip ne içiriyorlar amk, 2 senedir birbirlerini sikmekten helak oldu adamlar.

bir de bu işi umuma açık yapan bu kadar fazla insan varsa kapalı kapılar ardında neler dönüyordur kim bilir.

dede piyasası çok kızıştı. yakında bize bile kayabilirler.
bu ağzıyla da torunlarını öpecek bu kaltak, pardon pezevenk !
yaşlı iki insanın birbirlerini suistimal etmesine bakarak tüm yaşlılara karşı kötü bir tutum sergilememeliyiz. biz yine onlara karşı minnet duyalım. gençlik bizde kalsın. nihayetinde bizler de dede ve nine olacağız. belki bir parkın bankında yan yana oturacağız.. kim bilir?

orson welles'in bir şarkısında yaşlılığın ne demek olduğunu bilmemekle itham ettiği genç bir adama hitaben, yaşlı bir adamın ağzından söylediği gibi;

--spoiler--

Zamanla, senin gençlik günlerin geçerken
Zamanlarını seninle paylaşan birileri olacak.
--spoiler--
akp döneminde olmuştur. emeklinin maaşına sahte enflasyon rakamlarıyla düşük zam yapılınca olacağı buydu. dedeler para kazanmak için ne duruma geldi, tek kelimeyle yazık...
DEDE KURBAN OLAYIM ÖLECEKSiN YARIN BiR GÜN. NE DiYE UZATMALARDA YAPIYORSUN BÖYLE AKSiYONLAR.
(bkz: anadolu irfanı)
Alan razi, satan razi. Su videoyu cekeni ve burada ifsa edeni istese kicindaki boklu dona kadar alir.
Dedeleri pistten alalım alalım.
Dedenin dedeye prostat kontrolü yaptığı görüntülerdir.
Ulan başka bir şey var.
Belki fermuar sıkıştı onu açıyor.

Allahım yardım et.
Lütfen nolur.
izlememeliyim izlememeliyim.
kıyamet yakın.
Dedelere dikkat etmemiz lazim. Evladim diye yaklasan dedeler bizide belki bir gun.
Bunlar birbiri ile akran bir kadın ile erkeğin el ele tutmasına bile zina derler değil mi?
PUU PUU Yaşlılık bitmiş dedirten hadise.
bu kaçıncı dede olayı. erotik sitelere dedeler kategorisi getirilsin. bu biraz public e de girer ama siz bilirsiniz.
Aşk-ı emmi.
Ulan muhittin bitirdin bizi be nalet olsun. itibarımıza gölge düşürdün. Kesin bunun çükünü.
Link ölmüş yenileyelim.
Kendi yolunu çizmiş dede. Teknoloji gelişmesiyle bozulan bir şey yok teknoloji gelişmesiyle sadece bozuk olan düzen ortaya çıktı sadece. Eskiden de olan şeyler şimdi gün yüzüne çıktı. Bu dede tipli herifin ilk yapışı mı? Sanmıyorum. Ondan zaten bozuk olan insanın deşifresi teknoloji ile ortaya çıktı. Evet.