bugün

üçüncü nesil bir yazar.*
sözlük formatına en saygılı yeni yazarlardan. yeni entrylerini bayimizden ısrarla istemekteyiz. ayrıca nickinin anlamı merak uyandırmaktadır.
entrylerini ve ozel mesajlarini tebrik ettigim yazar. *
(bkz: ben bugun bunu gordum)
orta asya ve osmanlı dönemi çağrışımlarına sebep olan güzel nick. aynı zaman da okunası yazar.
ankara kara kış zirvesi ne katılışı olay olan yazar. film seansı sırasında sıkılan cehennem tanrısı nın internete girmesi sonucu aramıza katılmış, tanışma ve kaynaşma fırsatı bulmuşuzdur. nickini söylemek için çekmediği çile kalmadı üzüldüm vallaha. abi bak bana hiç zorlanıyor muyum? bu günleri düşünerek seçtim bu nicki ben.* ayrıca tavla olayında ben de ne olduğunu anlamadım, "abi gel karşıma dedim." herhalde iş ciddiye binince yanıma bile gelmedi.* umarım ankara da daha çok kalır da daha çok görüşürüz.
2006 ankara kara kış zirvesinde bana veda etmeden giden uuser. olsun senin canın sağolsun dediğim insan. *
(bkz: güzellik uzmanı)*
meslektaş şahsiyet, ankara kara kış zirvesi'nin son bölümüne yetişebildiği için türkiyeyi tam kurtaramadık. hayırlısı diyoruz artık efendim.
sol frame de gördükçe balıkesirde bağsurluk olarak okuduğum nicke sahip yazarımız.

nice entrylere nice basliklara...
ankara kara kış zirvesinde tanıştığım, yol arkadaşım.
balsikeste baysungur anlam itibariyle ayrı ayrı kus turlerinden bazılarına verilen isimlerdenmiş* cok sakin efendi arkadas. soyle bir baktım kalite yazıyor kumaşı iyi aferin...

edit değilmiş: öyle alelade kuş değil küçük bir şahin türü. balşikeste(kanadı kırık) sıfat. baysungur(küçük şahin) isim. o basın acıklaması yapmadan desifre ettim kusura bakma (bkz: kaş yapayım derken göz çıkarmak)
17 aralık 2006 tarihli sözlük açıklaması:*
son günlerde özellikle zirve sonrası nickimin hakkında çeşitli spekülasyonlar yapılmaktadır. bu yıpratma maksatlı spekülasyonlara bir son vermek ve zirvede de oluşan meraklara fazla gark olunmaması açısından belirtmek isterim ki; sözlük karıştırma merakımın kurbanı olmuş durumdayım. sıkıntılı bir günümde sayfaları arasında gezindiğim eski bir tükçe sözlükten ruh halime uygun bir kelime açar açmaz karşıma çıktı. o da, farsça kökenli bir sıfat olan balşikeste idi. anlamı ise kanadı kırık... sonra dedim ki bunu ne tamamlar acaba. bir baktım yine aynı sayfalarda bana uygun bir kelime baysungur. eski türkçede küçük bir atmaca veya şahin cinsiymiş. kendisini ne gördüm ne de bilirim. ama hem ruh halim hem de tuttuğum takım olan beşiktaşın durumu nedeni ile bunu hemen benimsedim efendim. görüldüğü gibi kargalıkla yakından uzaktan alakam yoktur. ayrı ayrı ve alelade bir kuş cinsi de ne oldum ne de olacağımdır. *
kamuoyununun dikkatine. saygılarımla.
(bkz: hiç birşeyden çekmedim bu nickten çektiğim kadar)
gerçekten sözlüğe katkı yapan, kaliteli bir yazar. kara kış zirvesinde, erken ayrılmamdan mütevellit kendisiyle tanışamamış olmaktan ziyadesiyle üzüntü duymaktayım. sözlüğe, bundan sonraki günlerde katacağı güzel değerlendirmeleri ve bilgileri merak ve heyecanla beklemekteyim.
1. yılın kutlu olsun yazarı.
birinci sözlük yılını kutladığımız yazar.
birinci yılını kutladığım, nice senelere yazarı...
bütün sözlük yazarlarının yeni sözlük takvim yılını kendi nick başlığı altında kutlayacak kadar üşengeç yazar. efendim şimdi hangi birinizden başlasam ki? bütün uludağ camiasının 1. yılı kutlu ola, davullar vurula oyunlar başlaya, kırk gün kırk gece şenlik yapıla, hep beraber nice mutlu yıllara.
gece vakti nba azgınlığında yazılarıyla bu ortama katkıda bulunmuş yazar. kendisi daha fazla yazarsak çaylak olacağımızı iddia etmekte lakin atın ölümü arpadan olsun lafını kendisine hatırlatmak isterim.
kendisiyle konusunca insanin turkiye icin birseyler yapasi geldigi, kaliteli yazar.
(#1056833) ile gülmemi sağlayan ayrıca derin bir hayat tecrübesine sahip olduğuna inandığım yazardır, komiktir la!
son entrysini 3 yıl önce giren üçüncü nesil yazar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar