bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    üçüncü nesil bir yazar.*
    1 ... delismen
  2. 2.
    sözlük formatına en saygılı yeni yazarlardan. yeni entrylerini bayimizden ısrarla istemekteyiz. ayrıca nickinin anlamı merak uyandırmaktadır.
    1 ... thedewil
  3. 3.
    entrylerini ve ozel mesajlarini tebrik ettigim yazar. *
    (bkz: ben bugun bunu gordum)
    1 ... botanik
  4. 4.
    orta asya ve osmanlı dönemi çağrışımlarına sebep olan güzel nick. aynı zaman da okunası yazar.
    1 ... pilotmont
  5. 5.
    ankara kara kış zirvesi ne katılışı olay olan yazar. film seansı sırasında sıkılan cehennem tanrısı nın internete girmesi sonucu aramıza katılmış, tanışma ve kaynaşma fırsatı bulmuşuzdur. nickini söylemek için çekmediği çile kalmadı üzüldüm vallaha. abi bak bana hiç zorlanıyor muyum? bu günleri düşünerek seçtim bu nicki ben.* ayrıca tavla olayında ben de ne olduğunu anlamadım, "abi gel karşıma dedim." herhalde iş ciddiye binince yanıma bile gelmedi.* umarım ankara da daha çok kalır da daha çok görüşürüz.
    2 -1 ... fewzi1907
  6. 6.
    2006 ankara kara kış zirvesinde bana veda etmeden giden uuser. olsun senin canın sağolsun dediğim insan. *
    ... marla singer
  7. 7.
    (bkz: güzellik uzmanı)*
    1 ... nokia şarzı
  8. 8.
    meslektaş şahsiyet, ankara kara kış zirvesi'nin son bölümüne yetişebildiği için türkiyeyi tam kurtaramadık. hayırlısı diyoruz artık efendim.
    ... martin edilen
  9. 9.
    sol frame de gördükçe balıkesirde bağsurluk olarak okuduğum nicke sahip yazarımız.

nice entrylere nice basliklara...
    2 ... osiris
  10. 10.
    ankara kara kış zirvesinde tanıştığım, yol arkadaşım.
    1 ... redwinemania