bugün

yiyosa aşağı in lan tartışmasında yaşanan feci olay.

https://twitter.com/cokra...tatus/1291998675015806976
Üzüldüm valla. Aşağıdan gaz veren adamı içeri tıkmak lazım.
sol framede başlığı görünce bi an babam sandım amk.
gülme krizine sokmuştur. aşağı in dediler indi işte.
Rahmetli üst kat komşumuzdu. Bu olayda rahmetli olmadı gerçi.

Kafa kıyak olunca ansızın inmişti aşağı. Ertesi gün de "cereyanda kaldım galiba her yerim ağrıyor" demişti. Rahmet olsun.
Kabul edin komikti. Işte alkolün zararları.

Edit: sarhoş olmayabilir diye küfürlü bir savunma yapmış yazarın biri. Hadi sarhossa bir nebze normal görülebilir, sarhoş değilse o yaşta ki bir adamın nasil bir öfkesi varsa kendinden geçiyor, aşağı in o zaman balkondan atlamak nedir, bak yine güldüm.
sarhoş olduğunu götünüzdenmi anladınız dedirten durumdur. adam elindeki aleti tam ileri atmak için iyece aşağı doğru sarktığı için dengesini kaybedip düştü o pozisyonda sarhoş olmayan kişilerde düşebilirdi. hemen sarhoş deyip yargılayın..
(bkz: wasted)
adam sarhoş, bunu 5 yaşındaki çocuk bile anlar. ölmemişse iyi bir ders olmuştur.
Aksine, guldurmustur. Amele sumugu gibi yere yapisiyor len adam.

Insallah gebermistir.
Akıllara bizimkiler dizisinde rol alan sarhoş cemil karekterini getirir.

Bölümün birinde korkuluklardan aşağı inmişti en üst kattan Sabri beyin katına.

(bkz: benim adım cemil)..
cehapelidir. içkinin sonu böyle.
inşallah birşey olmamıştır çok fena çakıldı.
içmeye devam dayı.
Fransaya gittim 2 hafta falan kaldım ispanya-Fransa gezdim. Adamlar sabahtan şarap içmeye başlıyor, böyle aptallıklar mallıklar göremezsiniz.

Bunu içkiye bağlayan burda kim varsa aklının yayını sikeyim. Eğitim eğitim amk çocukları eğitim.
alttaki eleman ne kadar içten "aşağı in, aşağı" diye seslendiyse artık, merdiven falan uğraşmayayım şimdi diye düşünen dayıdır.
hemen geliyorum.
omg.
Öldü mü kaldı mı bilmiyorum ama bir insanın son sözü de hamına kodum olmamalı lan.
hahahhaha valla iyi guldum ha. adamin konusmasindan belli sarhos oldugu. ama ayik haldeyken de cok ornek bir vatandas oldugunu sanmiyorum.

uzulemedim.
https://youtu.be/wPlhMsZ1AeE
son sözü amınakodumun oğlu olmuş.
Accayip güldürdü ananı götünden sikerem dedi gitti hihihihihihi

Alkol budur. Evet.
Karşı tarafın blöfünü yememiş ve aşağı inmiş.
üzülsem mi gülsem mi bilemedigim hadise.
ama güldüm genel olarak inkar yok.
amk dalyarağı.

her sarhoş bilir ki sarhoşken balkondan bir şey fırlatılmaz. bu sarhoşluğun ilk kuralıdır amk.