bugün

Atatürkün Devrim Yasalarının yok sayıldığı bir durumdur.
özgür bir ülkede olması gerekendir. mini etekli baya bi hocamız vardı bizim. ona ses etmeyip bunda kıyamet koparanlar siz sadece egoist ve korkaksiniz.
o kadının o kişi olduğunu bilemeyeceğimizden mütevellit sakıncalı bir durumdur.
kadının ne kadar açıp, ne kadar kapadığı hep kemiksiz dille konuşulacak konu olmuştur. insanların kafa serin mi ona bakmalı ki öyle göt aman göz yok milletimizde. önemli olan et ne kadar gözüküyor ne kadar gözükmüyor. insanları olduğu gibi kabullenmek gerekir * .
dogrulugu kesin olmayan haberdir, resimde kara çarşaflı bir kadın okul bahçesinde gözükmektedir. o kadının bir öğrenci velisi olması da ihtimaller dahilindedir.
kasıt sadece gözleri görünen kadındır sanırım, buna saygı duyulması beklenmektedir. yani, 'olur olur' dememiz gerekir. yani, 'özgürlük yahu tabi olur' dememiz beklenmektedir.
tamam olur ama bir şartla, vajinasının sadece bir kıvrımını kapatan bir kadın da derse girebilsin, öğretmenlik yapabilsin. hani kadına özgürlük meselesini bu mealde anlayanlar için çok da abes bir teklif sayılmaz herhalde.
işte özgürlük resmimiz;
sadece gözlerinin göz bebeği görünen bir kadın ve vajinasının bir noktası haricinde her yeri görünen bir kadın.
*
Seriatin sinyaliymis. Seriat sola sinyal vermis.

Bir bez parcasindan bu kadar korkan bi kesimin 36 farkli etnik guruba ve inanisa sahi bir ulkeyi nasil yonetecegini merak ediyorum. 80 kusur yilda tek amaci tek tip insan yaratip asimilasyonun dibine vuran bu zihniyetin demokrasi ve ozgurlukten dem vurmasi trajikpmiktir.
benim çocuğuma ders vermesini istemeyeceğim öğretmendir. kardeşim istediğiniz kadar ürün durun. ben çocuğuma bu öğretmenin ders vermesini asla istemem. bir de türkçe öğretmeni!!! ba ba ba ba... ilçe milli eğitim müdürü de çıkmış "Bizim için kılık kıyafetten çok bir öğretmenin öğrencisine katma değer olarak vereceği önemlidir"demiş. lan karşındakini çocuk mu zannediyorsun? ne katma değeri olacak o öğretmenin benim çocuğuma failatün failatün failünden başka? sen sanıyor musun ki o kadın türkçeyi doğru dürüst öğretecek çocuğuna? madem kadının kara çarşafını savunuyorsun buraya neden arapça yazmıyorsun? madem dil özgürlüğü de böyle? biri de çıkmış bez parçasından korkan birinin 36 farklı etnik topluluğu nasıl yöneteceğini sormuş. o bez parçasını getiren köpeklerin efendisi 250 yıldır yönetiyor. demek ki oluyormuş değil mi?

miami şehrinin bulunduğu florida eyaletinde 2. resmi dil ispanyolcadır. ama ispanyolca konuşan nüfus ingilizce konuşan nüfustan fazladır (hemen wiki ye sarılıp beni sikmeye çalışmayın tecrübe konuşuyor amk). herhangi bir devlet dairesine gittiğinizde ispanyolca derdinizi anlatamazsınız. anlatsanız bile cevap vermezler. ingilizce konuşun her işiniz hallolur. ehliyet almak için girdiğiniz sınav ingilizcedir. mahkemelerde konuşulan dil ingilizcedir. okullarda en fazla ders saati ingilizcedir. adamlar kendilerini bu kadar koruyorken biz gerizekalı mıyız?

ayrıca kimsenin bez parçasından korktuğu da yok. gerekirse o bez parçasında boğarız. sadece daha arabistan'da, iran'da yaşamamış birinin, oraları görmemiş birinin gelip de burada bana o bez parçasının arkasından havlaması bana komik geliyor. uyan kardeşim uyan. ataların bu yüzden canını vermedi! o yaşam tarzlarını ülkeye getirmeye çalıştığın adamlar zamanında osmanlıyı ingilizlere satmadı mı?

bez parçasıymış pee

edit: moderatör buna silik verirse o da şeriatçı demektir!!
taliban terör örgütü liderlerinden hikmet yar'ı iyi örnek insan olarak gösteren kitabı dağıtan bir milli eğitim bakanımız varken bunların olmasına şaşırmamalı.
laik bir ülkede okullarda ve kamusal alanlarda yeri olmayan tiptir. laiklik, her türlü dinsel simgenin okullardan ve kamusal alanlardan uzak tutulmasını gerektirir. dışarıda ne halt giyerse giyebilir, ama öğretmen yapılacak başka adam mı kalmadı da yöre halkının da tepki gösterdiği bir kişiyi öğretmen diye çocukların başına koyuyorsunuz ?

olayı kıyafet, din ve vicdan özgürlüğü ile açıklayamazsınız. palyaço kıyafeti giyip derse girmeye kalkışan bir öğretmeni de onaylar mısınız ?
çok iyi yapmış, çok güzel yapmış türkçe öğretmenidir. bazı amına kodumun çocukları mini etekli hoca görmeye alışkınlar. beğenmeyen bu ülkeden siktirsin gitsin. burası ecnebi toprağı değil müslüman vatanı.
çok şaşırılacak bir durum değildir. yeni eğitim sistemi ile 10 yaşında çocuklar imam hatip öğrencisi yapıldı ! başlarına kara çarşaflı hocalar, sakallı cümbelli imamlar ufak ufak yerleştirilmeye başlaması çok normal...

durmak yok yola devam...

yazık yazık... mustafa kemal atatürk'ün yaptıkları ve gelecek ile ilgili hayali neydi nasıl bir gerçeklik çıktı ortaya ! utanıyorum ülkemden.
öğretmendir, memurdur, insandır. ister kara, ister beyaz çarşaf giyer. niye birilerinin götüne batıyor ?
çarşafın, içindekinin kadın olma ihtimali insanı düşündüren öğretmendir.

aq crossdresserı var, travestisi var, harun abisi var ben nereden bu öğretmenin yaraklı olmadığını anlayacağım?

ayrıca çarşambaları çalışamaz bu öğretmen çarşafa dolanır.

(bkz: son darbeyi vurdum bu son mektupta)
http://www.youtube.com/watch?v=JNndp0jkn9w
amerika ile kıyas yapanların niye yaptıklarını anlamayan çember sakallıları içtimaya alan öğretmen. arkadaş beyin de gidip bi yerden satın alınmıyor ki!!! yüce rabbim vermeyince de vermiyor. hikmetinden de sual olunmaz ama sanırım ki "bu kulumu da böyle yarattım, seni de böyle yaratabilirdim ibret al!!"demek istiyor herhalde!!!
memur-sen sendikasına üye türkçe öğretmenidir. memur- sen kamuda kıyafet serbestliği eylemini 18 martta başlatmıştır. türkiye nin her yerinde bu eylem devam ediyor.

http://www.memurlar.net/haber/351291/
http://www.memurlar.net/haber/351370/
laik bir ülkede yeri olmayan tipmiş. ulan laiklik ne zaman kılık kıyafet yönetmeliği oldu da haberimiz olmadı? o okulda okuyan çocuklar uzaya mekik gönderecek de o öğretmenin baş örtüsüne mi takılıyor?
taze meyve kasasına çürük ilave edersen, çürük tazeye dönmez diğerlerini de çürütür.
amını eşekler siksin, bize ne aq, halkının yarısı "hülooooğğğ akepeliyik" diyorsa nesine şaşırıyoruzki.
Memursen denen yalak sendika bunlarla gündeme geleceğine yoksulluk sınırı altındaki öğretmenlerin özlük haklarıyla uğraşsın.
harika bir görüntüdür. Bu fotoğrafa bakıpta " üğğğğ gericilik bu, laiklik elden gidiyor" diye ağlayan laikçi, londra'da sih kıyafetli bir taksi şöförüne (ki bunların başında sarık vardır) rastlayınca heralde "selamun aleykum usame" der..
şekilci şakirtlerin marifetidir. o kadının beyni ne durumdadır esas olan odur.
balon çıkacaktır.
demedi demeyin.
muhtemelen asılsız bir haberdir. bir veli olabilir.
doğru olsa bile olmasında ne sakınca var, hem özgürlük diye yırtınacaksın hemde milletin kıyafetine karışacaksın.
ateistim ama bu çarşafın, başörtüsünün falan sürekli bunlara laf atan, eleştiren godoşlara ne gibi bir zararı var çok merak ediyorum. herkes sizin ananız, bacınız gibi sağını, solunu göstermek istemiyor olabilir, bundan normal bir durum yok.