bugün

Kendisiyle ilgilenen
Spor yapan
Temizliğine önem veren
Kıyafeti Ütülü olan
Şık erkek.
(bkz: kellan lutz)
(bkz: beyle)
bakımlıdır .
iyidir, ellerinden öper.
bundy gibi olur. bir kere yüzünüzü yıkayın. saçınızı düzgün bir kesin. sonra tırnakları kesin el bakımı çok önemli. başka kaybolun lan mal mısınız bakımlı erkek mi olur erkek dediğin hayvandır, ayıdır.
dişler azizim. dişler önemli.
kokmayandir.
iyidir. şu an yatakta bir kızla olması kuvvetli ihtimaldir.
hergün sabah, öğle, akşam düzenli spor yapar.
saçlarına düzenli bir biçimde özen gösterir.
giyimine kuşamına dikkat eder.
tıraşını olur.
isteğe göre gözlerine sürme de çekebilir, sünnettir. ben sürme de çekiyorum açıkçası.
Muhtemelen ayakları kokan karşı cinsleri zorlayacak erkektir.
En iyi tamir bakımdır sözüne binaen usta bir tamircidir.
zamanının metroseksüeliydi, şimdi normal.
hergün sabah öğle akşam spor yapan mı :DD sanki diş fırçalıyor bak bak. böyle spor mu olur bir ara bir antrenörle görüşte bilgi al. Ama böyle söyleme bütün salon sporu bırakıp döner sana güler haberin ola *
üç beş çok basit adımla ciddi anlamda bakımlı görünmek mümkün bir erkek için.
-ağız bakımınıza özen gösterin. sadece dişlerinizi değil, dilinizi de fırçalayın, ağzınız kokmasın.
-10 liraya harika iş çıkaran peelingler var. yüzünüzü temizleme jeliyle yıkayın falan demiyorum ama haftada bir peeling yapın, ağaç kabuğu gibi bir ciltle dolaşmayın ortada.
-size maksimum yakışan saç ve sakal traşını bulun ve bulduktan sonra macera aramayın. garip saç ve sakallı hallerde görünmeyin.
-saçlarınız her daim derli toplu, düzgün taranmış olsun. duştan çıkınca kendi halinde kurumuş saç bir anda görüntünüzü olumsuz etkiliyor.
-basit, düz ama kaliteli giyinin, ya da öyle görünün. azıcık dikkat edin ve çizgili tshirt ile kareli gömleği birlikte giymeyin lütfen! zor değil.

bunları her gün tekrarlayın, aynada siz bile kendinize baktığınızda "ulan ne yakışıklı adamım" triplerine gireceksiniz. halbuki tipiniz hala aynı, yalnızca kendinize baktınız. ama unutmayın, kadınlar da sizi sizin aynada kendinizi gördüğünüz gibi görmeye başlayacak. zira bir kadın için yakışıklı ama kendine bakmayan erken, bakımlı erkeğin yanında solda sıfırdır.
(bkz: beyle)

edit:yukarıda bir ruh eşim var. saygılar kanka hızlısın hny
Haftada bir banyo yapan, 6 ayda bir tiras olan, gunde bir paket sigara icen ideal erkektir.
sığır gibi kokmaz mesela.
Gay gibidir.
bakımlıdır.
Temiz kokar, tırnakları kısadır, dişleri bakımlıdır.

Ve ayrıca, kıyafetleri ütülüdür, ayakkabısı da temizdir.
iç güveysinden hallicedir.
Metroseksüel...
Bakımdan kasıt makyaj yapan değil, burun kılını bile almayan adamlar var doğru dürüst sakal bırakan var karmakarışık yanaklarındaki kıllar uzamış falan. Amk bari bunları yapın gençler. Bakım diyince aklınıza makyaj gelmesin asdf.
görsel

Aşağı yukarı beyle bir şeydir. Bu bakımlı erkek, yani ben. Dün gece eylence çıkışında habersizken obceftiklere yakalandım. Israrla kirem, cilet, Arap sabunu, diş macunu, reklamlarına da çagrılmışlığım vardır lakin gitmedim. Öhömm..