1. 1.
  (bkz: aha lan evimi tarif etmiş)
  (bkz: iki metre öteye yürü solda köşede)*
  (bkz: bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi)
  ... kacak kelebek
 2. 2.
  halk arasında deliler hastanesi olarak da bilinir. Deli denince akla gelen ilk yer. Pazar yolunda aracınızla seyrederken önünüze deliler atlayabilir.Yıldırım Aktuna' nın başhekimlik yapmış olduğu bir hastanedir. Meşhur dülşünen adam heykelini orada görebilirsiniz.
  1 -1 ... kiwo
 3. 3.
  içerisinde tomruk vardı kapandı yazık oldu.
  1 ... achtung
 4. 4.
  Haluk Levent - Deliler dinlerken insanın anımsayabileceği mekan.
  1 ... vaveyla
 5. 5.
  doktorlarının ufak bir hastalıga bile çözüm bulamayıp haftalarca ordan oraya sevk ettigi rezil hastane.
  3 ... sleepless
 6. 6.
  randevu almanın imkansız oldugu, tahlil sonucunu almak için aylarca sürüm sürüm süründüren hastanedir.
  1 ... sleepless
 7. 7.
  acil servisindeki hemşirelerin cadı sila olarak görev yaptıkları işkence hastanesi.
  ... the uffspring
 8. 8.
  üroloji servisindeki hademe, ayakçı ve sekreterlerin şerefsizlik nasıl yapılır ? nasıl göt olunur konusunda uygulamalı ders verdikleri yer. üroloji servisindeki hademe, ayakçı ve sekreterlerin şerefsizlik nasıl yapılır ? nasıl göt olunur konusunda uygulamalı ders verdikleri yer.
  ... the uffspring
 9. 9.
  doktor ve hemşirelere soru sorulduğunda cevap alınamayan hasta yakınlarına hastanın durumuyla ilgili hiç bir açıklama yapmayan hanzo doktorların torpille çalıştıkları yer. doktor ve hemşirelere soru sorulduğunda cevap alınamayan hasta yakınlarına hastanın durumuyla ilgili hiç bir açıklama yapmayan hanzo doktorların torpille çalıştıkları yer.
  ... the uffspring
 10. 10.
  ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin bu hastanenin yakınına yapılmasının nedeni burdaki aksaklıklar ve davranışlardan çıldıranların çabucak ruh ve sinir hastalıkları hastanesine nakli içindir. ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin bu hastanenin yakınına yapılmasının nedeni burdaki aksaklıklar ve davranışlardan çıldıranların çabucak ruh ve sinir hastalıkları hastanesine nakli içindir.
  ... the uffspring