bugün

seksi tü kaka olarak gören erkek repliği.
(bkz: geber)
(bkz: bakire doğdum bakire öleceğim)
potansiyel papa repliği.
bakir doğup bakir ölecek, delikanlı *, bu tavrından ödün vermeyen *, ilkelerine sadık ve mutlak ki elleri nasır tutmuş * erkek repliğidir.
"ölümüne bakir" sözünün yeridir.
bir feministin hayati *
Teressa'nın soruma ve üstelemelerime verdiği cevaptır, çok yanlış yaptı, halbuki değerimi bilemedi, yazık ona.
aseksüel bünye repliği.
(bkz: jedi)
kişinin verecek kız bulamayınca arkadaşlarına rezil olmamak için kendince yaptıgı açıklama*
(bkz: fakir doğdum fakir öleceğim)
bakir doğdum bakir öleceğim. ben delikanlı adamım arkamdan kimseye "onu bunu sikti" dedirtmem.
bir yakınma sözü de olabilir.
(bkz: sözlük bana zar bul)
hiç faaliyete geçmemiş yanardağ olmakla aynı şey,gol atamayan forvette olabilir.*
(bkz: geri iade)
bir nevi savunma mekanizması. maksat rezil olmamaktır.
o değil de bülent ersoy bakir doğdu bakire ölecek. o nasıl olacak?
ipimle kuşağım sikimle taşağım diyen erkektir.

çok işlevsel ellere sahip olması muhtemeldir.
işte şu yalan dünyada benliğimi sarıp sarmalayan yegane korku...

bakir doğdum, bakir yaşıyorum şükürler ola ki. velakin bu böyle gitmez, gitmemeli. hayır hayır, kendim için üzülmüyorum. bilakis, tıpkı ben gibi yıllarca vücudunu kem gözlerden ve nasırlı ırgat ellerden sakınmış, bir çöl çiçeği kıymetinde olan hanımkızların, tıpkı kendisinin göstermiş olduğu muvaffakiyet ve sabrın aynını göstermiş bi fikir mücahidi ile vuslata erememeleridir benim korkum. umarım onların gönlünü hoş etmeden göçüp gitmem şu yalan dünyadan, amin.
yazık ya.
Büyük hilmi bunu hiç sevmedi.
Ahlak, erdemler ve maneviyatla birlikte, aynı dimağda harmanlanması bu düşünceyi daha müstesna kılar.

Not: not a muslim.