bugün

entry'ler (62)

ankara üniversitesi öğrenci işleri

Üç farklı üniversitede öğrencilik yaptım, hatta açık öğretimi de sayalım dört olsun; bundan daha kötü bir öğrenci işleri görmedim..Çifte vatandaş olmamdan tutun da, soyadımı kimliğe yanlış basmaya kadar.. Ne askerlik işleri kaldı, ne ders kaydı..Ankara Üniversitesi Öğrenci işlerinde yapılması gereken bütün işlemleriniz ikinci-üçüncü düzeltmenizde doğru bir şekilde yapılır. Bir de çok güzel adam azarlarlar. "Sen üniversitelisin bunun böyle olacağını bilmen gerek !" gibisinden.. Lan mal, madem öyle; sen kaç yıldır orada çalışıyorsun, neden dikey geçişli ne demek bunu bile bilmeden oradan maaş alabiliyorsun? Sen ne mezunusun?

islami usullere uygun olarak anayasa degistirmek

Memleketin ileri gitmesini istemeyen insanların yapmaya çalıştıgı politika şekli.

terorden ceplerini dolduranlar

(bkz: katil)

hiç sevişmemişken beraber uyumak isteyen sevgili

Sevişmek isteyen sevgilidir derim.

ilginç diyaloglar

a:abı ben sevgilimi özledim yaa !
b:olum senın sevgilin yok ki lan ?
a:harbı haaa..
b:?!???

orgazm etkisi yapan sarkilar

Klibide izlenirse (bkz: petek dinçöz-foolish casanova)

tatarcık

kıbrısta insanların basına sıkca gelen olay.ilk kez başına gelene "welcome to cyprus" dedirtir.

şeytan taşlamasında roket atar kullanmak

Taşlıyacak bir yerın bıdaha olmamasıyla sonuclanıcak olay.insanlar hınçlarını degısık seylerden cıkarmaya calısıcak ve ortalık karısıcaktır. (bkz: bence)

opusurken gozleri kapatmamak

Karşı tarafın aldatıldıgının göstergesi yada başkasını düşündügünün göstergesi olabilicek olay.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

Kendinizi özel hissetmediginiz her an...

sevişirken ağlayan kadın

eski sevgilisini isteyen kadındır.

platonik aşk

insanı belli yönlerden tecrube kazandıran aşk.abartılmamalıdır !

sweet dreams

marilyn manson coverı güzel olan ve gitara yenı başlayanlarn çalışması gereken şarkı.

pegasus

"Lanet olası" dedirten firma.

eski sevgiliyi unuttur butonu

gerçekten ihtiyaç olan ve "hayatımın butonu" olmaya aday buton.

murat boz

(bkz: tarkanımsı)

ferrari gibi tasarlanmis elektrik supurgeleri

ferrariyi alamadık süpürgesini alalım bari diye düşünen insanların aldıgı alet,edevat.

ölmeden okunması gereken kitaplar

(bkz: the secret)

rüyada öss ye girmek

Ertesi gün yataktan kalkmak istenmeyecek olay. içinde oldugunuz stresi haddinden fazla bir hale getirebilicek bir rüyadır. hele de kötü bitti ise.. sinir bozar, kafa yordurur, korkutur vs.

odun olmak

bayanların erkeklere verdiği özel lakaplardan birisi.