bugün

kimler bakan olmuş lan ülkede vay be.
(bkz: AKP riyakarlığı).
noeldi yılbaşıydı diye neye tepki göstereceklerini şaşıranların hep hatırlaması gereken hesap sorması gereken asıl hakaret faili ve fiilinin adı.
bir egemen bağış vecizesidir.

patlat bir bakara
yap makara
kopuyoruz yine bu cuma.
ak partinin dalga geçtiği bakara süresidir.

akp din ayağına insanları kandırıp halkı soyan bir partidir.
(bkz: adamlar namaz kılıyor namaz). *
götlerden inmiş bir kararla (bkz: adamlar ayet yazıyor ayet)

yine bir akpli şirkidir.
Yok efenim vatandaş neden ateist oluyor? Alın sebeb
Göller bölgesinden gelen bir ya**K vardır.
http://www.youtube.com/watch?v=EHZw9uuBhOo
çomarların çabuk unuttuğu güldüren beyan.

bir rö veya oukl değildir.

edit: ulan başlığı ben upladım beni de artılayınsanıza amk.
tüm ses kayıtları gibi montaj olan ses kaydında geçtiği rivayet edilen söylemdir. dikkatli incelenirse o ses kaydının "paralel" şekilde oluşturulmuş montaj olduğu görülmektehselajhsjuahsas. tövbeler olsun ya kendilerini über müslüman olan olarak gören bu tipler açıktan islamiyet ile dalga geçen bu tipi ve tüm hırsızlıkları yolsuzlukları yalanları iftiraları yenilen kul haklarını bile savundu ya ne desek eksik kalıyor..
Adam gibi adam söylemdir. Söyleyen de en ala adamın dibidir. Müslümallara kapak olsun bu kapak.
(bkz: kevser mevser)

(bkz: hud mud)

(bkz: ankebut mankebut)

alternatifleri mevcut ayet sallama şeysileri. evet.
reza zarrab'ın verdiği ifadeye göre; rüşvet alan eski akp'li bakanın dine olan bakış açısını gösteren cümlesidir. her fırsatta dinden-imandan bahseden zihniyetin pisliğini ortaya çıkaran konuşmadır ayrıca. aşağılayıp hor gördükleri ateistler bile böyle bir söylemde bulunmaz be.
bunu ben söylesem ak çomarlar sabahtan akşama küfrü basar. ama bakan öyle mi? ne yere bakan yürek yakandır o.
atatürk düşmanlarının zamanında taptığı, sonra yine ve yeniden kandırıldıklarını anlayıp sayıp sövmeye başladığı şahısa ait sözler.

arkadaşlar bu adam neyse siz de osunuz, hiç kıvırmayın sürü çoban ilişkisi, size din ile kandırılıyorsunuz diyince biz vatan haini kafir oluyoruz.

görsel
Akit lerin unuttuğu cuma söylemidir.
Hatırlıyorlar mı acaba, bakara suresi?
adam diyor ki makara.
Bakaraya makara diyor lan.
Sen de oy atıp, akit teki abilerine sözlüğü şikayet ediyorsun.
Oh shit.
Cevap verilemeyen söylemdir.
Vakıfa kaymaya devam.
Oh shit.
dinimizle alay eden bir şerefsizin sözleridir.
akit bunu nasıl atlamış? bunu söyleyeni de tam sayfa ifşa etse ya. hayret.
Akit okuyanların seçtiği milletvekilinin cuma günü uydurduğu makara şeklidir.

Makaram sarı bağlar loy..
Çok şükür ki akp iktidarı döneminde yaşanmıştır. Cuma günü yazıveriyoruz bakara makara tamam.
Sonra perşembeden sala lar falan.
Ne üçkağıtçı şapşiklersiniz. Gömüleceksiniz o aç nefesinizin içersinde az kaldı.

Edit: ses kayıtları için buyursunlar;

https://youtu.be/0sILEaWoQmc

Sizi köftehorlar sizi.

Genç kardeşlerimize din kisvesinde taciz et, milletin yüreğini dinle dindir, bu masum halkı kandır...
Ulan şapşikler sizin ben te amk.
Bunu chp li biri dese yargılanır, ülkede istenmeyen adam ilan edilir, linç edilirdi.

Akpli olunca montaj oluyor.
Münafık söylemi.