bugün

çeyrek finalde elenmesi kuvvetle muhtemel olan milli sporcumuz. herşeye rağmen şimdiden teşekkürler.
çok kötü bir kura çekmiştir. fakat inşallah altın madalyayı kazanacaktır. ilk zorlu rakibi geçmiştir. çeyrek finalde tekvandonun anavatanı güney koreli rakibi geçmek zorunda. çeyrek finali geçmesi halinde önü açıktır.
Kırık parmakla oynamaktaymış. bir de tipi alışkın olduğumuz sporcularımız gibi degil.
maçın bitmesine 15 sn kala bahri nin 1-0 önde olduğu maçtır hadi bahri dayan

not:kazanırsa son olimpiyat şampiyonunu yenmiştir.
ve son olimpiyat şampiyonunu yenerek yarı finale çıkmıştır bahri tanrıkulu hadi bahri dualarımız seninle yarı finalde başarılar.
kırık parmakla son olimpiyat şampiyonunu yenmiştir.helal olsun adamım.
Helal olsun amına koyim ya ne deyim. servet'in aldıgı altından daha çok sevindirdi bu galibiyet. adam sakat elle kazandı lan.
servet tazegül ve nur tatardan sonra türkiyeye tekvando dalında bir madalya daha getirmesi beklenen sporcu.
2012 olimpiyat oyunlarında büyük ihtimal altın madalyayı kazanacak olan sporcumuz.

sonradan gelen edit: diyemedim ya la!
kyokushin kaikan disiplini olimpiyatlara 2020 yılında gireceği için müsabakalarını izlemekle yatinmek zorunda kaldığım alçak gönüllü arkadaşım... Avusturalyalı eşi de milli taekwondocudur.bu ikilinin yavrularına ben şimdiden "songoku" olarak bakıyorum sayın sözlük. *
heyecandan ellerim titriyor hala, helal be sana bahri !
DEMEKKi BU ÜLKEDE KÜRTLERE HERHANGi BiR AYRICLIKIM YAPILMIYORMUŞ. iSTERSEN SPORCU, iSTERSEN MiLLETVEKiLi OLABiLiYORSUN ZENCiLERiN YAŞADIGI GiBi MADALYALI OLDUKLARI HALDE RESTAURANTLARA ALINMAMAZLIK YAPILMIYORMUŞ.
kürt sporcu denilerek aslında aytımcılığın dibine vurulduğunun göstergesidir. türk sporcu olsaydı kimse olimpiyat adına yarışan türk sporcu demezdi.
türktür.

etnik kökeni ne olursa olsun, bu sıfatı bir çoğumuzdan daha fazla haketmiştir.
bayrağımızı ilk sıraya çektirsin yeterdir.
altına uzanacağından şüphem yok. güney koreli rakibini yenmedi, adeta amını sikti. o derece...

aslanım benim...
helal olsun be aslanım sana. kırık parmakla devirdin koreliyi. oysa hakemler falan filan hepsi koreliydi. helal olsun.
Anthony Obame (GAB) - Robelis Despaigne (CUB) müsabakasının galibiyle yarı final maçı yapacaktır milli sporcumuz.

ve Anthony Obame (GAB) yarı finaldeki rakibimiz olmuştur, hayırlı olsun.
2012 londra olimpiyatlarında bugün* saat 19:15'te gabonlu Obame Anthony ile 80kg da final için karşılaşacaktır.
ikidir bahri hakkında yanılıyordum, bu sefer madalya diyorum.
edit: 3-2 yenildi. bronz mucadelesi yapacak.
En zor iki rakibini yenerek yarı finale gelmiştir. Bundan sonraki rakipleri nispeten daha kolay. Altına gidiyor bahri.
adım adım, döve döve finale gidiyoruz...
ilk raund 2-0 bahrimiz önde.
2012 londra olimpiyatlarında +80 kg tekvandoda yarı finalde elenen sporcumuz.
anlamsız bir şekilde son saniyede kaybeden sporcumuz. bronze şansı devam etmekte. ve sakatlığı söz konusu o yüzden temkimli idi.
uludağ sözlük ile ekşi sözlüğün arasındaki farkı gözler önüne seren sporcumuz, gururumuz.
2012 londra olimpiyatlarında bugün* saat 23:45'te çinli Liu Xiaobo ile bronz madalya musabakası yapacaktır.
rakibi maçını yeni bitirdi ve yorgun, bahri'nin ise eli kırık ve altını 3 maçta yediği son saniye tekmesiyle kaçırdı.

edit: 3-2 yenildik. aldıkları 3 puanda kafaya tam vuramamışlardı madem itirazımız var niye etmedik dedirtmiştir.