bugün

gidiniz bir eczaneye 1 kutu nasonex ve 1 kutu zyrtec alınız,kullanınız banada bi teşekkür mesajı atınız.*
polan ve birçok benzeri maddeye karşı oluşan anafilaktik şok sonucu oluşan hastalık. gözler kızarır, burun akar, öksürük ve hapşırık eşilik eder. ilaç tavsiyesi her insan için farklıdır. hastlığın şiddetine göre aşı bile olunarak immün sistem baskılanabilir. ku**
sol frame'de lanet ismini görmemle, kızaran, yaşaran, soğan doğramışcasına acıyan gözlerime, çeşme gibi akan burnuma, ikide bir yoklayan hapşurma fasıllarına bir açıklama getirmeme yardımcı olmuş, insanı kendi burnundan ve gözlerinden nefret ettiren nezle türü.
havaların aldatıcı olduğu şu dönemlerde insanların da buna kanarak bir t-shirt bir pantalon ile sokakta cibil cibil gezmeleri sonucu yakalanılan hastalıktır. lakin bünyeden bünyeye de değişiklik göstermektedir. kimisi için hakikaten yaz gelmiş olabilir.
senelerdir çektiğim durum. burun kaşınır, akabinde hapşurtur, işin ilginci damağın da kaşınır(o nasıl oluyor deme oluyor). ırsi olduğunu gözlemledim. insan çiçek felan koklayamadığı gibi en ufak toz dalgasında şapur, şupur damlıyor.
dün oturduğum mekanda huzur içinde biramı içerken ortalama 1 saat içinde beni yere sermiş olan nezledir eve döndükten sonra deli gibi uyutmuş sabaha kadar öksürtmüştür bir an olsun kendi kendime acaba şu filmlerdeki kan hapşurtan griplerden mi oldum acaba dedirtmedi değil hani.
yine geldi yine çattı!
gözüm ayrı akıyor
burnum ayrı...
ki daha havada polen görmedim.
bi' de polenlerle uğraşacağım
gerçi
polenle polünmezmiş
ama beni yine de vurun siz!

seni hep sevdim sözlük!
allah belasını versin dediğim nezle. yataklara düşürdü namussuz.
(bkz: rupafin)
(bkz: atarax)

atın bir tane hayatı yaşamaya devam edin saniye saniye.*
1haftamı berbat eden lanet şey.
Aynı zamanda baharın geldiginide müjdeler.
Hapşurmaktan gözlerimin yaşarmasından yoruldum artık 1 haftadır geçmedi.
görsel
Yay!
3 gündür geçmeyen hastalık , işer gibi gözyaşı ve burun akması bitmedi ..
acayip eden nezledir. burun akar boğaz yanar. evet.
Hapşırma rekorumu 27 ye yükselten nezle.
Çoğunlukla alerjik astım veya alerjik rinit (saman nezlesi) olan insanlarda görülen ve polen tozlarının yol açtığı rahatsızlık.
Gün itibariyle şahsıma da sirayet etmiştir, hapşırıyorum burnum gözlerim bir tuhaf polen alerjim de yok üşütmüş olabilirim.