bugün

ispanyol bir firmanın ürettiği ilaç. kullanıldığında uyku hissi yapabildiği için araç kullanmadan önce içilmemesi tavsiye edilir. bir zamanlar elimden kolumdan egzema benzeri şeyler çıkınca doktor vermişti. çat diye bitirmişti egzemayı.
alerji ilacıdır. babamın az önce kullandığı ilaçtır...
antihistaminiktir. şahsımda etkisini 15 dk içinde göstermektedir. anında kabarıklıkları ve kaşıntıları geçirir ama çok fazla uyku yapar. bütün gününüzü uykulu geçirip yatacak yer bulduğunuz anda uyumanıza sebebiyet verir.
uyku bile yapmayan antihistaminik. iki saatte dört tane içtim hiçbir işe yaramıyor. bir de barcelona dan transfer etmişler bunu. boşa masraf.
uyku yapmayan alerjinin azdığı dönemlerde doktorların doz arttırımına gittiği fakat yine bir işe yaramayan ilaçtır. Fakat alerjinin başladığı dönemin başlangıcında alıp alerjenlerin bünyenize tam yerleşmemesini sağlarsanız kraldır.
Hocam rupafın can kurtarır.
kurdeşen tedavisinde çok etkili olan bir ilaç. ne zaman bu hastalık başlama belirtisi gösterse 2 gün kullandıktan sonra bomba gibi hiçbirşey yokmuşçasına devam ediyorum. yapımda emeği geçen herkesten allah razı olsun.
Yutarken dilin altına kaçması sonucu tadının iğrenç bir içeriğe sahip olduğu gözlemlenen ilaçtir. Cok cabuk eriyen rezil ilaçtır.
benim bünyede çok fena uyku yapan ilaç.