bugün

bahar'ın gelmesiyle birlikte ortaya çıkan bir depresyon çeşidi. kişinin sevgilisinin olup olmamasiyla uzaktan yakindan alakası olmayan bir şeydir.
alın makale:
http://www.panik-atak.com...w&id=68&Itemid=75
depresyon denen lanetli seyin en akli almaz cesidir bu.. hadi direk gunes isigi almayan puslu havalari fln bi ere kadar anliyorum.. e de gunluk guneslik, uzanmisim cayirlara hava tertemiz, kizlar kokteyl ne bileyim.. nedir bunun depresyonu niye vardir yahu.. neyse karisik isler yani.
(bkz: hava değişimi)
en hiperaktif insanı bile içine alabilen renk değişimidir, biraz alacakaranlık olanından.
aynı cümle içinde olması bile yeterince garip kelimelerden oluşan durum.
ilkbahar mevsimine girmekle beraber yavaş yavaş gelen, yorgunluk, bitkinlik ve mutsuzluk hissi. her şey tomurcuklanıp açmaya başlarken bir insanın bu mevsimde çökmesi, dökülmesi gerçekten ilginç gelebilir insana. fakat bazı pikolojik rhatsızlıkların bahar mevsiminde artış gösterdiği bilimsel bir gerçek artık. bu dönemde depresyon gibi bir çok ruhsal rahatsızlıklar kendisini her zamankinden daha fazla hissettiriyor.
yaklaşık bir haftadır, zaten var olan kronik depresyonumun üzerine eklenmiş olan hede.
her yer gri sözlük depresyondayım doğru söylemiş beni bu güzel havalar mahvetti, depresyondayım.
unutkanlığa neden olur.
yeni arayışlar ve bocalamalar baş gösterir.
partnere en çok ihtiyaç duyulan mevsimin getirdikleridir.
boşanma kararları genelde bu aylarda olur. (ilginç)
vucudun hormon dengesi alt üst olur ve ota boka sinirlenip rahatlamayı orgazmda bulur ergen bünye.
ha bir de yeşil adidas alt esofmanı giyen kızlar göz zevkinin a.. kor. ulan daha bu gün viyana`nın göbeğinde gördüm. türk olduğunu belli etmenin en kolay yolu bu olsa gerek. herneyse baharda yanlız kalmayın.
(bkz: kedi kıçını görmüş yaram var demiş)
zaten depresyonda olan kişiye değilin değili kendisidir, mantığını uygulamayan depresyondur.
havaların hemen 2 gündür birazcık ısınmasıyla kendini belli eden sinir bozucu durum. ancak eskiden ne olduğunu anlamadan depresyonumu yaşardım huzursuz huzursuz ne güzel. şimdi ise en azından bu ruh halimin mevsimden dolayı olduğunu bildiğim için ve bir bir buçuk ay kadar sonra sonbaharda ya da seneye görüşüz demeden gideceğini bildiğim için görece daha iyiyim son senelerde. ne kadar halden anlamayan densizler olsa da kötü oluyor arkadaşım. o densizlerden bazıları sevgililerinin elinden tutup kırlarda koşuşturup, çimlerde debelenip, avmlerde fink atarken ben bunların hiç birini yapmaktan şu gencecik yaşımda, ömrümün baharında zevk alamıyorum. yine de allah başka dert vermesin, başa gelen çekiliyor ama bilinçli olmak bu dönemi daha da rahat atlatmanızı, en azından çevrenizdekileri kendinize karşı uyararak en hasarla atlatmanızı sağlıyor.
insanoğlunun ne kadar kaypak olduğunu gösteren depresyondur. sen tut üç ay kış depresyonu yaşa (hem de öyle böyle değil) güneş açsın, bahar gelsin diye bin takla at; güneş iki gün yüzünü gösterince yine depresyona gir. zaten güneş açmasa bahara ayında olduğumuzun kimse farkında bile değildi. olacak iş mi? bari güneşsiz, puslu, boğuk geçen üç-beş ayın hatrına dön yüzünü güneşe, on gün sonra gir depresyona ya da nereye gireceksen.
baharın gelişiyle vücudun kendisini bu yeni düzene tam adapte edememesinden kaynaklanıyor. bugünlerde benim de yaşadığım bir durum sanırım. özellikle uyku düzenine dikkat etmemek başlıca sebebi.
Sanırım içinde bulundugun durum. Cok mutsuzum keyifsizim kendimi çok çirkin hissediyor hiçbirşeyden zevk almıyorum. Kış aylarına tahammülüm çok yok martta başlardım normalde isyana. Tahammül kotamıı erken doldurdum bu yıl. Güneş yok hava karanlık ölmek istiyorum sözlük. Üstelik hayatımda heraey cok yolunda. Sadece bana mı oluyor acaba.
Geçecek. Geçiyor...