1. 1.
    Başarı azim gerektirir, azim ise irade. Bazı hedefler, başarısız olmaya da değer. Gerçek başarı, başarısız olma korkusunu yenebilmektir.*
    ... sebek kiz kendi
  2. 2.
    kişiye yüzmilyonlarca moral yükleyen eylem.
    1 ... pilotmont
  3. 3.
    öz güven pompalar.
    1 ... 111001101
  4. 4.
    hayallerinin peşinde koş durmadan.
    ... serkancem
  5. 5.
    hedefi on ikiden vurmak. bu sefer gol ulan gol demektir.
    ... mechul yazar
  6. 6.
    Başaramamaktan sonra ki basamaktır . Sadece başarabilen insanlar başarabilir . Eğer bir insan başaramıyacaksa başarmanında bir anlamı yoktur zaten .
    Burada insanlara bunu anlatmayı başardığım için başarılı olduğumu düşünüyorum .
    -1 ... fevzan
  7. 7.
    korkakların yapamayacağı, cesaret, korkusuzluk, azim, disiplin ve çabayla oluşan durumdur. konu ne olursa olsun.

ne kadar istediğiniz önemlidir. acılar geçicidir, kanamalar durur, kendinizi zorlamanın sınırı yoktur, sınır koyan akıldır. başarabileceğiniz bir çok şeyi aklınız '' yapamam '' diye inanır ve sizi başarısız kılar.

şunu bilin, her hangi bir konuda ''yeteri kadar '' çalıştığınızda başarılı oluırsunuz. bir konuda düşünürken, '' ne kadar zaman vermeliyim, ne kadar çalışmalıyım '' diye düşünülmelidir. başaramam diyince, asla başarılmaz!
    1 ... saldirayterk
  8. 8.
    çalışırsan ve tevekkül edersen başarırsın bu kadar basit.
    -1 ... berna124
  9. 9.
    Eğer başarmanız gereken şey çok zorsa, inanmak hiçbir işe yaramıyor. Kendimden biliyorum.

inanarak sadece basit başarılar elde edersiniz. Hatta sizi çok öalışmanız da kurtarmaz bazen.

Kapasiteniz kadar başarılı olursunuz bu hayatta.
    ... seracettin
  10. 10.
    başparmak diye okudum bana o kadar uzak bir kavram işte.
    1 ... seytaninpabucu