bugün

arakdaşımın annesine acil ihtiyaç var şuan siyami ersek hastahanesine yakın olan müsait erkek arkadaşlar var ise özelden yazabilirmi?
bilim adamlarına göre safkan ari ırkı türk kanı taşıdığınızın tse belgesidir.
Bir b rh pozitif olarak maceracı yönümü keşfedemediğim için kendime sövüyorum şu an.
Neymişiz?
Biri korona bulaşmaz bu gruba desin nolur.
Sahip olduğum kan grubu.

Burcum boğa, yükselenim akrep.

Selam olsun yiğit dostlara.
Annemle ortak olarak sahip olduğumuz, türkiyede a ve 0 kadar yaygın olmayan kan.
değişime açık, maceracı ve introvert aynı cümle içinde mi kullanılmış? kör oluyorum galiba.
benim ganım evet.
b0 genotipli ve b fenotipli olarak benim de kan grubumdur.

kansızlık problemi yaşadığım için kan verme sorunum mevcut ama yine de ulaşabilirsiniz.
Kan grubudur. Tadi cok guzel. Bi vampir olarak bir unite rica edecegim zahmet olmasin. Tesekkurler.
kanınızı sikeyim.
Benim kan gurubum. Madem burda bu başlık altında toplandık. Biri günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapsın.
dahil olduğum kan grubu.

var mı kana ihtiyacı olan?
Kırım tatarlari bu başlıkta toplaniyor.

Dahil olduğum kan grubu.
Benim de dahil olduğum kan gurubu. Ayrıca kırım tatar türkü olmam orta Asya tezini destekler nitelikte.
Demekki orta asya'dan olduğumun kesinleştiği kan grubu. *
genetik kökeni orta asya olduğu düşünülen kan grubudur. asya ülkelerinde b aleli bulunma yüzdesi %20-30 arasında değişir. batı avrupa'ya doğru gittikçe bulunması iyice zorlaşır.

edit: bunu okuyup da cahil gibi sırf b pozitif olduğunuz için kendinizi orta asyalı yapmayın. ben b kan grubunun çıkış noktasının asya olduğunu belirttim. sadece 10 jenerasyon geriyi düşünsek bile bu gen size 1024 atanızdan birinden gelmiş olabilir ki çok daha gerileri düşündüğümüzde yüzbinlerce atayı düşünmek gerekir.
Tamamen zıt antijenlerine sahip olduğum kan grubu.
Bende olandir aslinda olmayandir. Keske olsada bagis yapsam ihtiyaci olanlara can versem. Kansizlikta kotu
B rh negatf-pozitif ve 0-+ dan kan alabilen kan grubudur. Ayni zamamda icinde bulundugum kan grubudur.

Edit:adam b oldugum icin beni eksilemis.
kandaşlarım benim.
Protein agirlikli beslenmeyi seven insanların kan grubudur.
bir b rh negatif değildir.
benim kanımdır. en son ben üşürüm kışın gezince. milletten çok küfür yerim bu yüzden.
(bkz: b rh pozitif kadin-0 pozitif erkek iliskisi) nin basrolundedir.