ağzına çarpası gelir insanın.
sen ona asik olursun o baskasina, askin cilvesidir.
(bkz: bana beni anlat sevgilim)
dünyanın dönmeyi bırakacağı an olsa gerek.
Sen ne anlatiyon la deyisik denilerek laf agzina tikilir.
Cehennem ateşinde yanmak gibidir.
çaktırmadan hı hı, vah vah, anlıyorum tarzında cümlelerin kurulması gereken daha sonra bulunduğunuz ortamda elinize gelen ilk sert cisimle hedefin kafasına vurulması gereken durumdur. sonra kızı kaçırın efendim. mutluluklar. darbenin etkisiyle aşık olduğu kişiyi hatırlamayacaktır garanti veriyorum. onlar erdi muradına biz de çıkacağız kerevetine.
aynı anda içinden batsın bu dünya şarkısını mırıldanmaktır.
Sittin sene unutmazsın o anı.
evlat acısına denk düşendir. sağır olmak, hiç yaşamamak, nefes almaktan çok yerin altında girip bir daha hiç çıkmamak istersin.

kimseye denk gelmemesi, temennimdir.
simdi amkdklarım diyorum arkadaş ayağına yatmayın seviyorsanız belli edin karşılık bulamıyorsanız siktir olun gidin.Bu yüzden sonra çıktıkları çocukların kıl kaptığı gavadlardan olmazsınız.başlarda anlatırsa da he derim bi dahada görüşmem.
budur .

https://www.youtube.com/watch?v=rTdbQSbccY0
o bana başkasının mutluluğunu anlattı bense onun acısına üzüldüm gibi bir durum.
Allah kimseye vermesin dediğimdir.
verilecek en güzel tepki.
http://inciswf.com/1297463363.swf
acidir, oyle bi acidir ki icinden bagirmak gecse de yapamazsin artik cesaretin kalmamistir belki gozun yasarmistir o an yikilirsin iste ne aglayabilirsin ne konusabilirsin sadece bakarsin...
Bu da gelir geçer neler görmediki bu gözler en azından gözünüzün önünde öpüşmesiden iyidir.
Zorunda degilsiniz ama onunla konuşmak için her şeyi verecek durumdasınız. Saattlerce ceddinize sövse gururunuz okşanır. Mesajlaşmak daha rahat olur bi yandan ona "olsun o da sever bi gün seni" yazarken "beni neden sevmedin" diye hüngür hüngür ağlayabilirsiniz. Ama yüzyüze olunca boğazınızdaki yumruları burnunuzdaki kızarıklığı gizlemek ölüm gibidir.
Yine de onunla konuşmak için can atıyosunuz tabii katlanmak zorundasınız gibi düşünüyosunuz. Salak mısınız nesiniz?
(bkz: idealize ettiğimiz hayat ve yaşadığımız hayat)