edit: aslında gerçekten olmadığından değildir bana olan hiç olmadı o yüzden yokettim sizi yok saydım özür dilerim ama yargılamadan önce okuyun;

ütopyadır. yoktur efendim nasıl olabilir ki kadınlar nasıl güvensin erkeklere değil mi ? sırf bazı hıyarlar yüzünden bizde aynı kefeye konuyoruz ya ağrıma gidiyor arkadaş. hadi hayallere dalalım sizi seven sizin için her şeyi yapabilecek başka erkeklerin umurunda olmadığı gözlerinize gelecekle bakan hayaller kuran ne olursa olsun yanınızda olan saçlarına dokuna bileceğiniz yanağından öpebileceğiniz size parıldayan gözlerle bakan düşünce elinizden tutup kaldıran yeri geldi mi size dayanabilecek sizden destek alıp destek olabilecek kulağına sözler fısıldadığınız da anlamsız bile olsa ondan mutlu olabilecek sizin cüzdanınızla değilde sağlam kişiliğiniz le ilgilenen bi kadın bi kız yoktur efendim çıkalım şimdi bu hayalden ha durun kadınları soktuk da ak süte bazıları da kirletir sütü hani orospuluk demiyorum zaten onla iş olmaz onlarla bunları yapamazsınız ama birde erkek vardır sever kadını aşıktır ama kadın hiç bir ışık yoktur açılamaz kaybetmekten korkar aşkını söyleyemez ya yıllarca bekler belki o erkeği de ben anlarım.

bana bi aşık kadını anlatın ferhat'ı için dağları delen, bana bir aşık kadın gösterin mecnunu için çölleri aşan lütfen bana bir aslı gösterin erkeği için ateşe atlayan ve kaldıysa bana biraz aşk verin.

(bkz: aşık erkek)

buyrun efendim buda benim sevgilim;

(bkz: 9 yıl sevip söyleyememek)
(bkz: bir kadın yüzünden sokağa çıkamamak)
(bkz: sevdiğin kız tarafından iplenmemek)
erkek çocuk doğuran kadındır aşık kadın. kadın denen varlık kendi doğurduğu erkek evladı dışında bir erkeği sevemez bu yapısına ters bir durum.
kızken aşık olur, aşıkken kadın olur, kadın olduktan sonra nefret etse de mecburiyetten evlenir.
acı çeken kadın. aldatmayan kadın.
kırılgandır.
güzeldir. insan aşıkken güzelleşir.
aşkına karşılık buluyorsa kendisininki ile eşit ya da daha fazla işte o kadın güzeldir, resmen parlar.
aşık erkekten çok daha cesur ve tehlikelidir. istediğini elde etmek için daha fazla mücadele eder aşık erkeğe göre. Genellikle de kazanır.

not: erkeğim.
kadının en azmanı bile aşık olduğunda, kısa süreli olarak narin bi kediye dönüşür kanmayın a dostlar.
saçmalamasına izin verilmesi gereken bir insan evladıdır, çünkü aşıkken saçmalama potansiyeli tavan yapar harca harca bitmez, izin verilmedikçe katlanır.
istediğini elde ettiğinde genelde aşkı sönen kadındır. maalesef. istediğini vermemeli kadınlara.
Bence sağlamdır. Aşık olduğu adama destek çıkabilen bir kadındır o.
-Gözlerinizin içine derin bir ilgiyle bakar ve bu arada göz bebekleri büyür.
- Yanınızda veya çevrenizdeyken yüzü kızarır.
- Ses tonunu, sizin ses tonunuza uydurmak için yükseltir ve alçaltır.
- Size doğrudan değil ama başını eğerek yandan bir bakış fırlatır, böylece utangaç ve çekingen olduğu mesajını iletir.
- Konuşurken eli sık sık çenesine gider, yanaklarına dokunur.
- Avuç içlerini size doğru açık tutar.
- Güldüğünüz şeylere o da sizinle birlikte, aynı anda güler.
- Kalabalık bir ortamda sadece sizinle konuşur ve dikkatini sizin üzerinizde yoğunlaştırır.
- Sizinle konuşurken gözlerini normalden çok daha fazla kırpıştırır.
- Kirpikleri telaşla hareket içindedir, titrer.
- Konuşurken bileklerine dokunur.Bilekler kan damarlarının yoğun olarak geçtiği çok hassas ve duyarlı bölgelerdir.

alıntı.
Aşık olduğu adam tarafından aldatıldıklarında çok tehlikeli olabilen kadın modelidir.

Bir kadının bir adama aşık olması demek aşık olunan adamın başının belada olduğu anlamına gelir.

Aşık olmuş bir kadının erkeğine bakışları bile farklıdır. Ona erkeğine bakarken içindeki ağlama ve merhamet karışımı hislerine yenilerek ağlarlar.

Tantra.
Herşeyi yapabilecek kızdır.

Kendimden biliyorum.
Sevdiği erkeğe her koşulda zaman ayıran kadındır. Ama tabi Değecek erkek nerede bu devirde. Ya sümsük gibi iki güldünüz diye yakanıza yapışır ya da aklı fikri önünde olur.
efendim aşık kadın aynı zamanda aşırı öfkelenebilen, hemen nefret kazanabilen kadınlardır. bu kadından korkun! hele hele ki bu kadin sevgisi için hemen harekete geçmiyorsa, belli kiintikam soguk yenen bir yemektir felsefesini devreye sokmak istiyordur. böyle bir durumda mümkünse dünyanın diğer köşesine göç edin, uzun yıllar saglıklı yaşamak isteniyorsa bir daha da karşısına çıkılmamalıdır.
her şeyi göze alabilecek olan kadındır. gözü karadır, karşısına çıkabilecek hiçbir zorluk onu yıldıramaz. tabi iyice psikopatlaşıp benden ayrılamazsın diye adamı darlayan, içip içip gecenin kör saati du bakim belki sevişip barışırız niyetiyle adamın kapısına dayanan yarmagüller bu kategorinin dışında kalıyor. her şey dozunda güzel.
seksidir.
Aşık kadın benim.
Bu duyguyla beraber hissettiği onca olumsuzluğa rağmen aşktan vazgeçmeyen kadındır.
Aşık oldukça güçsüzleşir, hırpalanır kıskanır midesi ağrır acıkmaz susamaz.
Sadece aşık olduğu adam onu iyileştirir.
Kendini unutur, yaşadığı yeri ailesini arkadaşlarını işini hepsini günden güne görmezlikten gelir.
Her şarkıda bidaha aşık olur.
Her filmde bidaha.
Aşık olduğu adam yanındayken geçen zamandan nefret eder. Birazdan kalkıp gitmek zorunda olmasından nefret eder. Onsuz geçen her dakika hayatından gider.
çekilmeyendir.

sürekli arabesk bi hüzün, modern hüznü ise; pijamaları, ojeleri ve soğukta pembe desenli kupada kahve içerek şiir yazanı mı dersin, casusluk programları araştırıp telefonuna virüs gönderenini mi dersin, hepsi aynıdır. aşık olunca doğası, dengesi bozulmakta, harun abi ile aynı küfürleri etmektedir.
Tribini yediğim, sen evlenemezsin bu kafayla sonra da, "benim kimyam feci halde bozuldu hocağğğmm" diye feridun nameleri atarsın. vatsapdan son girilme tarihini de kontrol ettiysen tamamdır bu iş.
evliyse ve baska bir erkeğe aşıksa, gözü seyirir, sürekli kilo verir, alışveriş yapar, saç-tarz değiştirir ama gidip de seni seviyorum diyip boynuna sarılamaz. Olmaz, olamaz
Sanır ki bir tek kendisi sever, kendisi aşık olur.
Gönül sızısını iyi bilen kadındır.
Salaktır.