bugün

kalp krizlerine sürükleyen cümledir.
Küçükken çalıya düştüm. Ondan sonra parmağım kanıyor sandım ama değilmiş.
benimki esnek...
şeyy hani benim kuzenim ozan var ya, aslında o...
imdb puani : 9.8
tür : gerilim/korku.

edit : ulan bak başlıkta gorunce bile içim sıkıştı amk. sevgilim de yok halbuki yine de ayni etkiyi yaratiyor avradını siktimin cümlesi.
"Seni çok seviyorum" diyerek devam edilmesi gereken cümledir. Hem sevgilinin içi rahatlatılır hem de mutlu edilir.
Aşkımla başlayan itiraf cümlesi mi olur?
Benim imla kurallarıyla alakam pek yok.
(bkz: bir şey)
(bkz: seni hiç sevmedim)
--- problem yook bebegim.

--- benim de topum insaata kacmisti.

..u z g u n u m
Kılıç sen gel kukuma gir diye devam eden cümledir.
suikast girişimi. söylemesin, gerek yok, zaten zamanla yavaş yavaş anlarsın ne anlatmak istediğini. ayrıca o kast ettiğin şey itiraf değil. itiraf mesela birisi bana karşı suç işlerse itiraf olur. ama "aşkım ben sana bir şey itiraf etmek istiyorum". et. "senden önce beni birisi öpmüştü". biz o zaman çıkıyor muyduk, yok. tanışmıyorduk bile. öptüysen öptün bu bir itiraf değil ki. itiraf olması için eğer ben olsam, ben varken sen elin adamını öpsen o zaman suç olur.

kısaca bu söylem, kızın sana ve dahası ilişkinize suikast girişimidir. konuşturmayın. şşş, yerim o dudaklarından devam...
ayrılmak isteyen kızların başvurduğu taktiktir. ya da son çıkıştan önce bi denemedir.

mesela bi kız vardı, iki ay önce en son gördüğümde nişanlıydı. karşılaştık, haftaya evleniyoruz dedi. daha iki ay önce nişanlandın, ne çabuk dedim. "abi çaktırma, bu başkası. sakın söyleme". mesela hadi git ona da itiraf et. bu evleneceği çocuğu gördüm, çok efendi, işinde gücünde saygılı bir çocuk. buna bir şey itiraf etmeye gerek var mı. yok. ama evlendikten sonra diyecektir muhtemelen.

ah ulan kızlar ah.
Bana da birisi bu cumleyi jurabilir mi artik uzuluyorum bakin...
Devamında "seni çok seviyorum eheheh" yazarsa kendisini itin ve koşarak uzaklaşın.
Bu cümleden sonra hiç hayırlı bir cümle duymadım ben o yüzden gördüğüm zaman koşarak uzaklaşmak istiyorum. Şakası bile hoş değil.
Ölüm sessizliğine neden olacak durum. Evet.
ben aslındaaaa....
imdb puani : 9.8
tür : gerilim/korku.. *

Seni çok seviyorum ile devam etmesi gerekir.
Evet.
- sçtık, Kredi kartıyla ayakkabı mağazasına girdi,
- saadet zincirine girdi,
- arabayla bir yere girdi…

- “annem gelecek”, değil.. onu müjde (!) olarak söyler,

Durduk yere aşkım, kuşkum diyen kadın, benim nazarımda freddy krueger’dan korkutucudur.
Ben askerliğimi hakkari dağ komando tugayında yaptım dese beklenen cümle kadar korkutmaz.
Ben lezbiyenim.