bugün

Acayip saçma değil mi film sizce de. A doğru tüm türk filmleri öyleydi.
görsel
şu anda fox tvde gösterilen film.

aşk-komedi tarzı diye nitelendirebiliriz muhtemelen bu filmi , ne öyle çok yoğun insanı duygulardan duygulara sürükleyen bir aşk teması var , ne acayip derecede güldürüyor.hatta bazı yerleri inanılmaz saçma.

ama izletiyor aga kendini , en az 25 kere izledim , yine denk geldim yine izliyorum.

bir de galatasaraylıyım amk , bu dünyada fenerbahçe ile alakası olup olumlu baktığım 2 şeyden biri bu film diğeri alex , hadi abdülkerim durmaz'ı da ekleyeyim bu listeye.

ama cidden süper , özellikle babanın tribünde görüldüğü sahne , yine babanın çiçek çikolatayla samandıraya gitmesi , filmin sonundaki 'şimdi biz şey yaparsak beşiktaş da bize şey yapmasın' repliği (gerdek gecesinin ertesi günü beşiktaş-fb maçı var) , yine fenerbahçe mi ben mi sorusuna verilen 'kendine hiç şans tanımıyorsun' cevabı , çakallarla dans'taki hacı hikmet ile yaptıkları müthiş totem sahneleri falan beni güldürdü ne yalan söyleyeyim.

sanatsal açıdan bakacak olursam 10 üzerinden 4 bile vermem , ultra sıradan bir türk filmi der geçerim.ama bireysel bakıyorum olaya ve tartışmasız ilk 5 türk filminin arasına sokarım bunu , sanırım biraz da filmdeki uğur tiplemesinin galatasaraylı versiyonu olmamdan mütevellit kaynaklanıyor bu.

not : evet kaybedeceğimize inandığım maçı izlemem , bu yüzden çok fener maçı izlemediğim oldu.ama bende tutmuyor aq yine yeniliyoruz kadıköyde.bu sene izleyecem ama , zevkle izleyecem hemde 20 kasım akşamı geleneği bozuyoruz hadi inşallah.
koyu fenerbahçelilerden oluşan bir kadrosu vardır.
filmin amacı fenerbahçe aşkını vurgulamaktır.
fenerbahçe fanatikliği daha az ele alınıp,romantizm ele alınsaydı,çok hoş film olabilirdi.yine de hiç fena değil.
not:gs
son sahnesini kesinlikle şahsımın da yapacağı filmdir , o tokadı yerim ama o kahkahayı da atarım üstüne , izlemesi bile çok zevkli yapması nasıldır acaba.

ulan olum benim gibi ders çalışırken bile 'fenerbahçe ananın amı' diye ritm tutan bir adama bile fenerbahçe'yi sempatik gösterdi bu film , bundan öte bir başarı yok yani bana göre , o yüzden film olmuş kim ne derse desin , açar tekrar tekrar izlerim.
Güzel bir aşk filmidir. Olaylar tam türk gelenek göreneğine göredir. Görücü usulü evlendirme falan. Film' i bırakın da şu başrol oyuncusu damadın kardeşi var film' de ben o kıza bitiyorum. Normal de sarışın, beyaz tenli hariç ilgimi çekmiyor ama o kıza bayılıyorum.
an itibari ile tv 2'de yayınlanmakta olan türk filmi.
ayrıca filmin müziklerinden biri sevince dir. bu şarkı ayrıca 1978 eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil etmiştir.
türkiye de romantik komedi türünün henüz oturmadığını bir kez daha ıspatlayan filmdir.
totemi akla getiren, fenerbahceli taraftarların beğeni ile izleyeceği, komedi ve romantizmi bulabileceğiniz, 2008 damgalı, hoş, naif bir murat şeker filmi. fahriye evcen'in astım hastası rolünü çok iyi yapmasının yanısıra, tüm mimiklerinin de oldukça samimi olduğu görülmekte. eski lakin güzel.
bayramda evde kalanlar için işkence olsa da esra erol da evlen benimle yi izlemekten daha iyidir.
http://video.google.com/videoplay?docid=7593992684326380868&hl=en&emb=1
sanırım fahriye evcen için çekmişler. hazır kız ünlüyken, giyidirip, boyayalım, filmi değil fahriye'yi izlemeye gelsinler, kızlar için de tolgahan sayışman'ı ayarlayalım, olur o film düşüncesinin ürünü.

yoksa aklı başında bir yapımcı böyle boktan bir senaryoya neden para yatırsın?
ya da rol kabızı fahriye'yi neden oynatsın, görüntüsü olmasa?

hoş, bana göre görüntüsünden de kurataramıyor, çünkü aşırı itici bir kız. acayip süper rol keseceğim derken iyice yerin dibine batırmış. allah muhafaza, dizilerde kafa ütülüyo bir de filmlere bulaşmasın.
son dönemlerde çekilen en sikindirik filmlerden biri.
fenerbahçeyle alakası yok lan.
yedi yeseydik sekiz atardık der gibi defalarca izleyesi geliyor insanın.. sıcak, sempatik, fenerbahçeli..

yedi yeseydik sekiz atardık vakası filmin başındaki maçtan alıntıdır.
az önce kanal d'de gösterimi biten, sevimli ve durumları güzel işlenmiş iç ısıtıcı film. filmde uğur şeker ve feridun düzağaç'ı görmek biraz afallatıyor adamı ama olur o kadar. fahriye evcen ve tolgahan sayışman çok güzel bir şekilde masum bir aşkı oynamışlar, bu bariz. eğlendim, gülümsedim ve böyle bir aşk aradım bir an. hüzünlendim lan sözlük.
akıl tutulması'nı okuyacak kadar evrilmiş bi insanın birkaç dakikada zapping yapmasına neden olabilecek berbat ötesi şey. filmimsi.. yazık o bobinlere kardeş ya.
açıkçası filmi televizyonda izledim. sinemada gösterime girip girmediğini bilmiyorum. bir televizyon filmi olarak gayet iyidir. ama bi sinema filmi olduğunu düşünmüyorum.
kötü bir film olduğu su götürmez bir gerçek. yalnız filmde bir sahne var ki bütün filmi kurtarıyor.

- ya fenerbahçe ya ben!
- kendine hiç şans tanımıyorsun güzelim!!!
basit ve masumane bir film. eski turk filmleri tadinda ama; eski degil... oyunculari da iyiydi. guldruyordu da...
(bkz: daha ne)
kişiyi harcadığı vakit yüzünden pişman eder. öyle kötü bir film. yer yer kahkaha attırıyor tabi. oyunculuk da kaliteli aslında. ama konu, evet konu basit ve inandırıcılıktan uzak olmuş. yoksa güzel olurdu.
totem kelimesine vurgu yapan, gereksiz fanatizmin zararlarını aşkla açıklayan, araya da dramatik olsun diye bir hastalık koyan otobüste izlemek zorunda kaldığım filmdir kendisi. gitti yine ahir ömrümden bir doksan dakika daha.
(bkz: pişmanım bebeğim)
fahriye evcenin yer yer sevimli yer yer yapma manken hatta şişme kadın figürü gibi ortalarda dolandığı film. duygusal komediya son kısımda ağlarız diye beklemiştim olmadı. kızın hastalığı sevdiğine kavuşamaz sa ölürmüymüş neymiş. bak burası biraz havada kalmış. fd abimiz basit bir astım krizi değil diyor ee nolmuş yemiş yemiş sıçamamış mı? ama herşeye rağmen allahın amerikalısının sikko romantik komedisini izleyeceğime yerli malı sikko romantik komedi izlerim daha iyi.
samimi sade bir aşk filmi. ama sanki birşeyler eksik..