ayça erturan ve faik ergin'in başrollerinde oynadığı, yönetmenliği ve senaristliğini semra dündar'ın yaptığı 25 eylülde vizyona girecek olan romantik komedi kategorisindeki film.
fragmanında dikkatimi çeken antalya'da geçmesi ve taksideki antalyaspor atkısı oldu. sırf antalya diye izleyebilirim muhtemelen.

bu da fragmanı:
https://www.youtube.com/watch?v=cnDoZz03edY
new york'ta aşk, istanbul'da aşk, kasımda aşk, aşıklar şehri paris vs vs vs. aşk yalnızca filmlerde !
Aşk aslında her yerde. Ama biz göremiyoruz. Aşk sadece iki kişinin arasında yaşanmaz ki, aşk özeldir, güzeldir aşk her yerdedir.
nerde biraktim kalbimi bilmem
ah nerede vah nerede
nerde unuttum kalbimi acaba
ah nerede vah nerede
bir bulabilsem ah nerede.
götümde beyler yalarsanız çıkar.
kimimizin götünde patladı, kimimin kursağında kaldı. oralara bakın. bize yaramadı, size yarar belki.
bilinmezlik mi arıyorsunuz.
aha size bilinmezlik.
ruh ikizin, sonraki eşin. yok gibi birşey ama var ama yok.
garip bir duygu. kaderin yazılı, ömrün belli. yaşayacakların bir plan ve düzen halinde kurulmuş ve ummadığımız güzellikleri barındırıyor. hayırda şer, şerde hayır saklıyor. beklemek üzüyor, yaşanmışlıklar seni daha çok sen yapıyor. daha iyi anlıyorsun ve daha güzel görüyorsun. sanıyorum bu düzen öyle güzel ki aşkı ararken şanslı olanlar aşkın sahibinin düzenini anlayabiliyor ucundan kıyısından. aslında seni en çok sevenin o olduğu biliyor. en çok sevmen gereken de o. başkası layık değil en saf ve güzel olan sınırsız aşkına. bir insan ile yaşanacak aşkı küçümsüyorum. elbette bu da olacak yazıldıysa. lakin bunu görmüş olmak, aşkı görebilmek ve iman etmek yaradılışımızdaki en derin kabul ve huzur duygusunu içeriyor. allah tan geliyor hepsi ve hepsinin bir nedeni var. tek yapman gereken sabretmek, görmek, tevekkül etmek.
Mümkünse benden uzakta .