bugün

Bol paralı bir aşk. Ortaya da Sezar salata. Napıyorsunuz abi sipariş verir gibi.
aşk, tabiki aşk.
yaşamı anlamlı kılan aşk.
savaşlardan ve ölümlerden yorulmuş bu gri dünyayı bize pembe gösteren aşk...
onu nasıl bir kağıt parçasına tercih edebiliriz ki?
aşk diyenin parası vardır, herkes kendinde olmayanı seçer. para.
--spoiler--
dostum ikisinin de canı cehenneme.
--spoiler--
Bütün sevgi böcüklerine inat (bkz: para).

Taksim'de sevgilinizle hamburger yemek isteseniz 20 liradan açılıyor kapı gitti geldi şu bu. Biz birbirimize aşığız usta deyince bedava döner sarmıyorlar maalesef.
para tabiki , para olduktan sonra aşk denen şey fazlasıyla gerçekleşir.
tabiki ben.
paraşk diye cevap vererek sıyrılması gereken sorudur.
hayat bu, insan ikisine de muhtaçtır.
kim de ne yoksa kisi onu isteyecektir. mutlu bir birlikteligi olan insan tabi ki para isteyecek, belki de daha guzel gunler gecirmek icin. ama her gece ac yatan insandan ask secmesini bekleyemeyiz cunku onun icin bir lira bile 'para'.
(bkz: aile amk)
para tabiki.
(bkz: at)
önce para sonra aşk.
parasız hiçbirşey olmuyor ama aşk da para ile satın alınmıyor.
zor azizim çok zor.
Aşk diyen yalan söyler açık ve net.
Tabiki 'a$k' *
Tabiki para. Paran olunca askta cok olur geyigine bile girmeden sadece para olsun yeter. Para olunca aski ne yapacan allasen. *
Para. Parayla hoşuma giden kızı hipnozla kendime aşık ederim. Hayır şimdi aşk diyecem bana aşık olacak kıza zaten ben aşık olmam. O kız bana bakıyorsa zaten, kadınlığı bitmiştir. O yüzden cevabın. Para.
Para, para, para
Varlığı bir dert yokluğu yara
para da biter aşk ta .
(bkz: aşk olsun tabi ki para)*
miktarına da bağlı olmakla beraber eldeki parayı harcaması çok kolay olabileceğinden aşk tercih edilebilir. çünkü insanlar sevdiklerinden daha zor vazgeçer.
cevabi bellidir. (bkz: para)
bence kesinlikle paradır bu anket sorusunun cevabı çünkü para her kapıyı, bacağı aralar.
dibine kadar aşk. parayla aşkı satın alamazsın ama aşkla para kazanabilirsin. de allah korusun. para aşkı düşman başına.
sağlık ve özgülük hepsinden önce gelir.

mesele orantılı olması.