bugün

"Çok istese geler bence" ama gelemedigine göre istemiyor. Sizi mutlu eden insanlara yönelin sizin tatmin edecek değerli hissettirecek kişilere, direk unut diyemem çünkü hemen unutulmaz fakat çaba göstermezsende unutamazsin;).
yemek yiyerek ağlayın.
Sizinle olan her şeye teşekkür edin.
görsel
soğuk su ile duş alın.
hayatı akışına bırakın. bakın hayat devam ediyor!
ölenle ölünmüyor.
dünyada daha da büyük acıların varlığına inanın ve halinize şükredin.
kimse için değmez.
Çekmeyin.
Acıyı durdurmanın yolu yok ama Geçeceğini bildiğin zaman daha kolay oluyor. Ve zamanla her şey geçiyor.
31 cekin.
-Gökyüzüne bak.
-Yıldızları görmeye çalışma.
-Kahveni al ve sigaranı yak.

Aynı daha önceki gibi gidenlere.
çekmeyin.

En kötü ölürsün be n'olacak?
Hayat zaten geçici, ne zaman biteceğini bilmediğin hayatını boşa harcama. Diyorsan ben yaşamı bıraktım o zaman doya doya çek.
kendinize dünyayı dar etmeyin ve her şeyi oluruna bırakın. sizin derdinizin yanında daha nice dertler var bunu düşünün ve bunu atlatacağınızı kendinize telkin edin. bu aşk acısını birileri bir şey deyince değil siz istediğinizde bitirebilirsiniz. tüm her şey akılda başlar akılda biter aklınızda bitirin silin her şeyi.
yeni insanlar tanıyın, yeni bir ortama girin ve acım taze diyip flört etmekten çekinmeyin. bol bol flört edin. *
Kimse için acı çekmeye değmez arkadaşlar. Boşverin.
-lanet olsun frank! en iyi beş adamını al ve meksika sınırını geçmeden şu pisliği yakala...!
Dedeme kavuşacağım hiçbir şey bundan daha zevkli olamaz.
Aşk acısı da neymiş, sen hiç arabanın altını yere sürttün mü?
rakı içmek..
Aşk acısı çekmiyorum. Zira öncesinde de sevmemişim. Şimdi mi seveceğim. Hoşçakalı demeyecek kadar sevmiyorum desem. Manipule edenleri ve yalancıları sevmiyorum.
işe gitme, erken kalkam gibi bir sıkıntın yoksa paso çek kafayı. bir bakmışsın bitmiş gitmiş.

sonucunda alkolik olmak var ama aşk acısından iyidir.
boş yapmayın kendinize gelin, hiçbir insan vazgeçilmez değildir. bu boktan bilgiyi de kafanıza kazımayı öğrenin artık.
Kedi veya bebek sevin.

Kedi tamam da bi bebek eksiği vardı, o da bu gece tamamlanıyor. yirim onu ben yirim.*
en gerçekçi olanı paşa paşa o acıyı çekmek, o yas sürecini yaşamak olacaktır. inkar etmek, duygulardan kaçmak, halı altına süpürmek bir işe yaramıyor. ağlama nöbetleri gelebilir, ağlayın. öfke nöbetleri gelebilir kendinize ya da o insana karşı, o öfkeyi de hissedin ama kendinize ve o insana zarar vermeden. pişmanlık duyabilirsiniz, o hissi de kabul edin. kaçmayın, yaşayın o acıyı. varsa bir, iki yakın arkadaşınız onlarla dertleşin, iyi gelecektir ama bu insanlar güvendiğiniz, gerçek dostlarınız olsun. sakın ama sakın alkol batağına düşmeyin. evet, bir an iyi gelebilir ama etkisi geçip gerçek dünyaya döndükten sonra yine o acı sizinle olacaktır. alkol anlık bir kaçış yoludur sadece.
kendinize yeni bir hobi edinin, iyi gelecektir. yeni sosyal ortamlara girin, yeni insanlar ile iletişim halinde olun. ertelediğiniz, o insan yüzünden yapamadığınız her ne varsa yapmaya başlayın. kendinizi ihmal ettiğiniz her bir günün acısını çıkarın. son olarak sakın ama sakın bu süreçte o kişi ile iletişime geçmeyin. özellikle terk eden taraf o ise sakın yapmayın bunu. siz hayatınıza odaklanın, emin olun malum kişi sizi bir yerlerden izler, sorar ve bu süreci ne kadar güçlü atlattığınızı görür. heee genelde çoğu bu kadar güçlü ve hayata yeniden adapte olduğunuzu gördüğünde geri dönmek ister o zaman da vereceğiniz cevap size kalmıştır. ya kol açarsınız ya kapı. seçim sizin.
sana kız/erkek mi yok ya diyenleri, seninki de dert mi diyenleri, derdinizi küçümseyenleri ciddiye almayın. acı çekiyorsunuz ve çekmeye devam edeceksiniz. acınızı çekin, yasınızı tutun. ama bilin ki bir gün hepsi geçecek. o günün ne zaman geleceği de biraz size bağlı. o acısını çektiğiniz kişi sizin için herhangi birine dönüşecek. öyle ki çektiğiniz acıyı o günün şartlarında düşündüğünüzde anlamsız bile gelecek.
güncel Önemli Başlıklar