bugün

uludağ sözlüğün bana layık gördüğü karma ünvanı. sağolsunlar bugün postam geldi, üstünde uludağ sözlük yazar mor tespih yollamışlar.
Bana cinsiyet karmaşası yaşatan karma.
Niye ağır abla yok da ağır abi var? Resmen cinsel ayrımcılık yapılıyor bu sözlükte.
bende en çok "bu ne amk" etkisi yaratan karmadır. anan deyip 5 saniye sonra gülen biriyim ben, bu karmayı benden alın sevgili moderasyon.
Adam gibi adamdır. Ama şimdiki bebeler gibi her eline tespih alan ağır abi olmaz.
o nasıl film arkadaş.
görsel benimdir.bir tesbihim eksik.
Yeni karma. Canım bunun abla versiyonu yok muydu. Abi falan hiç hoş değil.
ağır abiler klasik alfa erkeği denen yaşam formlarıdır. bir sürüde öne çıkıp liderliği ele alma adına olanca kaba güç gösterisiyle ve otoriter tavırlarıyla mücadele eden bir türdür. her ne kadar liderlik için ilkel güdüleri kuvvetli olsa da manevi tabiatları genelde zayıf ve hatta pek çok incelikten bihaber olan bu türün hem cinsleriyle arası iyi olup dişisine maçoluk adı altında dayak atması muhtemeldir. tabi bir de bulundukları toplumda "adam gibi adam, erkek adam böyle olur" şeklindeki pohpohlanmaları sonucu egosu şuursuzca büyüyen eril kişinin olmadık psikozlara girmesi kuvvetle muhtemeldir.
benim o. karmamdan anlaşılacağı üzere sözlüğün ağır abisiyim.
mavi jojoba tanesi'nden ağır abi'ye.

nereden nereye be, hayat işte.
Bu nasıl bir sokuk karma ismi diye isyan ettiren, karma çeşidi.
her yerde kendini belli edendir.

görsel
ulaştığım karma seviyesi.
120 kg civarında, az konuşan,gaste okuyan ve kahvede ne zaman görsem önünde çay olan abidir.
An itibariyle sahip olduğum karmadır.
Mavi jojoba tanesi hatta şirin babayı bile kabullenmiştim. Fakat bu , sevgili sözlük , bende çok komik duruyor.
Minyon harun diye itham edilmiş biri için birde böyle bir karmaya sahip olmak.. gerçekten üzücü.

Bir karma, ağlatan karma.
Değnekçilerin genelde kazaya ramak kala fısıltı şeklinde söylediği şey. Bilerek mi yapıyorlarsa demek.
Bu sabah görülen yeni karma sıfatı.
Ama bu olmadı ki yani bunun abla versiyonu yok mu zall'cım.
Inandim inandım inandikca aldandim. Yanıldım yanıldım aptaldım cok pismanim. Yıllarca büyüdüm silahlandim. Karşima cikanin aklini aldım. Aa ah ağır abi görduler beni, oysa ben sadece kötü bir mafyaydım... sozlerini nakarat edinmiş pit10-muslum gürses şarkısıdır. An itibariyle karmamdır.
Bir sözlük kuralı olarak karma sayı aralıklarına verilen adlardan biri.
Şuanki karma değerimdir.
Artık ağır abiyim. Ağırlığım koyma vakti geldi. Savulun üleyn...

Yeni karmam.
Kilosu fazla olan yaşça büyük erkek kişisine denir diye iğrenç ötesi esprisi yapılacak kavramdır.
Mahallenin genç delikanlılık adamı.
352 karma puanıyla gelen yeni karmam.

çok gezmiş çok okumuştan sonra bunu koyacak kadar ne yaşadın hayatta be zall ?
(bkz: Sonradan modifiye olmuş kıro)
Godoşluğun alemi yok, azıcık beyfendi olun yeter.