bugün

Sahip olduğum yeni karma.
ağırlığını ortaya koymuş adam. evet.
dışarda türkler bu şekilde çok davranır...

taylandda canlı müzik yapan bir bardayım... ben pink floyd coverlıyolar şarkıya eşlik ediyorum falan...
sonra bir ara baktım... 2 tane yüzyapısı bize benzer ayrı masalarda 2 adam var... ağır abi pozlarında.

dedim bunlar türktür... biri orada çalışan türk diğeri azeri türkü çıktı.
genelde mutsuz olan, kendini ağırdan satan insanlardır.
hafifliğinden dolayı ernesto doqukan guevara nın asla olamayacağı şeydir.
şuan bulunduğum karma. artık ciddi ve siyasi entryler girmeyi düşünüyorum. be heeey genel müdür gılıçdar.
abi emaneti getirdim, bıraktım mekanına.
cinsiyetçi karma sıfatlarından biri daha. şaka şaka bi ara bana da ağır abi diyordu bu sözlük.
Çok gezdik çok okuduk malum, üzerimizdeki halin tasviri gerekliydi şüphesiz artık. O ağırlık kalıcı olmaz umarım, abiliği ise hayatımda ilk defa tadacağım.
352 ile açılışı yaptığım yeni karmadır.
benim gibi bir soyluya yakışmamış olan karma.

şaka maka çok gezmiş çok okumuş iyiydi be baba.
Bana verdikleri karma. Bu ne şimdi. Önceki güzeldi.
Bana hiç yakışmamış olan karma.
Ülkücüyüm diye ellam...
Benimde uzun zamandır içinde bulunduğum ve sanırım bugün fazlasıyla aldığım eksiler yüzünden yine kurtulamayacağın karmadır. Neyse, kurtulana kadar bir süre daha itina ile bilgi verici entry paylaşımları yapacağım anlamına geliyor bu durum.

Fularımı taktım, kitabımı okuyorum şuanda.
(bkz: Sonradan modifiye olmuş kıro)
Godoşluğun alemi yok, azıcık beyfendi olun yeter.
352 karma puanıyla gelen yeni karmam.

çok gezmiş çok okumuştan sonra bunu koyacak kadar ne yaşadın hayatta be zall ?
Mahallenin genç delikanlılık adamı.
Kilosu fazla olan yaşça büyük erkek kişisine denir diye iğrenç ötesi esprisi yapılacak kavramdır.
Artık ağır abiyim. Ağırlığım koyma vakti geldi. Savulun üleyn...

Yeni karmam.
Bir sözlük kuralı olarak karma sayı aralıklarına verilen adlardan biri.
Şuanki karma değerimdir.
Inandim inandım inandikca aldandim. Yanıldım yanıldım aptaldım cok pismanim. Yıllarca büyüdüm silahlandim. Karşima cikanin aklini aldım. Aa ah ağır abi görduler beni, oysa ben sadece kötü bir mafyaydım... sozlerini nakarat edinmiş pit10-muslum gürses şarkısıdır. An itibariyle karmamdır.
Bu sabah görülen yeni karma sıfatı.
Ama bu olmadı ki yani bunun abla versiyonu yok mu zall'cım.
Değnekçilerin genelde kazaya ramak kala fısıltı şeklinde söylediği şey. Bilerek mi yapıyorlarsa demek.
Minyon harun diye itham edilmiş biri için birde böyle bir karmaya sahip olmak.. gerçekten üzücü.

Bir karma, ağlatan karma.
An itibariyle sahip olduğum karmadır.
Mavi jojoba tanesi hatta şirin babayı bile kabullenmiştim. Fakat bu , sevgili sözlük , bende çok komik duruyor.
120 kg civarında, az konuşan,gaste okuyan ve kahvede ne zaman görsem önünde çay olan abidir.