bugün

lolilopu ağzına almayı sevmeyen kızın bunu dile getirmesi ve uludağ sözlük yazarı olan king yazarın bunu entry halinde paylaşmasıdır.
tabuları olan ya da çekingen kızdır. çekingenliğini aşmak için en iyi yöntem kızın gözlerini bir tülbentle bağlayıp kendi halinde zorlamadan alışmasını sağlamaktır. bu yöntem yüzde seksen sonuç verir.
Belki sigaradan bahsediyor nereden biliyorsunuz. Allah mısınız. Tamam sustum. Devir çok kötü. Ya tamam sustum ha. Ti ti ti. AA tamam amk. Gittim ben.
Lafı ağzına almaz belki. Ananız var bacınız var lan.
Ağzının tadını bilmeyen ve penisten korkan tatlı bir kızdır. Zamanla alışır ağza almaya. Evet.
cuma cuma ağzına mı sıçayım burnuna mı osurayım ne yapayım ha? beni günaha soktun. allaam sen affet.
Henüz tadına varmamıştır bence.
Ağza alınmayacak sözlerden bahsetmektedir.
Küfürü ağzına almayan kızdır. Fesat olmayın. bu yaptığınız rezilliktir, aymazlıktır, hayasızlıktır, hicap duyulasıdır.
Hayatında hiçbir izmirlinin ismini dahi ağzına alamayacak çapta birinin hezeyanlarıyla açılan başlıktır.
Sigara kullanmadığını söylemek istiyordur.
sorun onda değil sendedir.
yalan söyleyen kızdır, zamanla kendisi merak edip ağzına alır nasılsa, üstüne fazla gitmemek gerek.
Küstah bir kızdır. Saçını sertçe tutarak ağzına verilir.
bahsettiği şey sigara ise alnından öpülesi kızdır.
bahsettiğin şey pipi ise Allah belanı versin. amin.
namusluyum ayağına yatıyordur.
bi diğer kısmı da verirken fazla naza çeker.
ağzını yüzünü tokatlayasın gelir.
Bunu dedikten 1 saat sonra yutanını gördü bu gözler.
Topların tatlılığını görünce yumuşar.
15 gün su değmemiş aleti ağzına almasını beklemezdin herhalde.
istek azaltıcı etkili kızdır.
Yemekten bahsediyordur iğrençsiniz ibneler.
-Sigara içer misin baby
-Ağzıma almam
Normaldir bebekler sigara içmez.
Fazla muzır neşriyatla haşır neşir olmuş insanlar, herkesi kendileri gibi zannederler. Tabi alışmış kudurmuştan beterdir. Şu bir gerçek ki ileri seviyede cinsellik islâmi olmadığı gibi fıtri de (doğal) değildir. Bundan iğrenen tiksinen kadınları / erkekleri aşağılamak yada hakir görmekle bu gerçeği değiştiremezsiniz. Bu nevi cinsel yaklaşım tarzları insanları uzun vadede mutlu etmediği gibi ileri seviyelerde cinsel doyumsuzluklara, cinsel kaymalara sapkınlıklara ahlaksız bir takım ilişkilere, kudurukluğa azgınlığa taşkınlığa ve insanı insan yapan hususiyetlerini kaybederek adeta hayvanileşmesine kadar yol açar. Kuran ve sünnete göre islamda ağız yolu temizdir. Ağız kuran okunmak yeri olduğundan Kirletilmez. Ruhsuz, duygusuz, duyarsız, fütursuz, azgınca ve hayvanca ilişkiler dinin öngördüğü bir cinsel hayatın içerisinde olamaz ve yoktur.
zaman kaybetmemeniz gereken kızdır. ağzına almayan kız gitsin evinde nakış örsün.