bugün

ağlıyor vaziyette iken nasıl göründüğünü, yüzünün ne şekil bir ifade aldığını düşünen insanın yaptığı eylemdir. yalnız bunu yaparken yalnız olmalıdır zira yanında başkası da var ise o başkası, bu insanın bir nevi kendi acılarından zevk alan bir sorunlu şahıs olduğunu düşünebilir ki tehlikelidir bu. kişiye sadist-mazoşist damgası vurulması olasılığı da cabasıdır.
-ühüü, ühüü
-(ağlamanın kesilmesi) aa sözlerim ağlayınca yeşil oluyormuş.
-du bi bakim. vallaha lan.
-böhüü.
ağlarken karizmatik göründüğünü düşünen - çünki filmlerde ağkayanla hep boyle gururlu ve karizmatik olur ya işte bundan hareketle- ama aynaya baktiğinda maymuna benzediğini farkeden kişiyi hayal kırıklığına uğratan eylemdir. *
kendini en çirkin hissettiğin zaman dilimlerini yaşıyorsun demektir.

sümük burunda bir balon olmuş, alın ile burnun birleştiği nokta kırışmış gözler desen zaten allahlık.

aman aman evlerden ırak.
büyük olasılıkla ağlamayı durduran eylem olacaktır.
(bkz: zevk veren eylemler)*
benim gibi bir tipiniz varsa o şekilsizleşmiş ifadeyi kainata daha fazla göstermemek için hemen düzelmenizi sağlayabilecek eylemdir.
kişinin megalomanlık sınırlarını zorlayan eylem. ağlarken bile ne kadar güzel göründüğünü onaylamak için aynaya bakar. yüzüne yakısan, en güzel olduğu ağlama şeklini bulup hep o şekilde ağlayacak olan insan evladı.
-böğüüüüüü ulan benim gibi çocuk aldatılır mı be böğüüüykkkkk

(aynaya bakar)

-ay amına koyim tipe bak bi daha ağlayanı züksünler..
(bkz: kendine ağlamak)
gözyaşına riya damladığı andır.
kendine acımaktır.
en iyi ağlamayı durdurma yöntemidir. tam o anda hemen ayna karşısına gidilmelidir, emin olun çok komik bir görüntü ile karşılaşacaksınız.
insan ne kadar savunmasız ve acınası bir durumda olduğunun farkına varır ve hemen gözyaşlarını silmeye çalışır.
gözlerim hangi renge dönüştü diye bakmıştım. yeşil olmuştu. çok seksiydi yani.
başkasının yanında ağlarsam mesela sevğilimin yanında, çirkin oluyor muyum, karizmam çiziyor mu, yoksa daha mı tatlı oluyorum. ağlarsam onun bam teline dokunucak yüz ifadesi var mı bende diye aynaya bakan insandır.
"bir tanıdığın yanında ağlarsam yüzüme baktığında hakkımdaki fikriyatı nasıl değişir" sorusu kendi kendine sorulduktan sonra gerçekleştirilen eylemdir.
hayattan soğumama sebeptir. yorganın altı daha sağlıklıdır.
aslında aynaya baktığı için gördüğü görüntünün etkisiyle ağlayan kişidir.
ağlamayı daha da artıracak olan durumdur.
Aynadaki halini gördükçe kendisini bu hale düşüren insanı ve ağlamaya sebep olan olayı bir daha unutmamak üzere yeminlerin edileceği, sözlerin verileceği, intikam çanlarının çalmaya başladığı andır. Aynadaki akiste görülen benliğin zayıfladığı duruma neden olan kişi ve olaylar, işitilen sözler bir daha asla unutulmamak üzere hafızaya kazınacaktır.
Timsah gözyaşları.
Ulan bir kere denk gelmişti sonra aldı beni bir gülme. Çok değişken ruh hallerine sahip olduğun dönemler.
ağlarken bile güzelim be dedirtir.
acaba ağlarken güzel görünüyor muyum diye merak edildiğinden yapılır.
Konsantrasyon dağıtacak eylem. Ağlarken kendimi görürsem ağlayamam. Aynalara o kadar küsmüş değilim henüz.

Hem ben komik bi tipim bence. Gülesim gelir benim. *