bugün

2 saniyeye kadar normaldir. fazlasi zarardir, gunahtir, ayiptir..
Normal olan durumdur.
Eğer bu şahıs 55 yaşındaki laik teyzeyse, ciddi problemler var demektir.
ilk bakış; farkında olma, varlığı fark etme, gözün görme alanına girmenin sonucu ve görülmüş olan ne ise beyinde tanımlanması.
ikinci bakış; şeytanın devreye girdiği bakıştır.

hatta şeytan ilk bakış sonrasında hemen vahy etmeye başlar. kandırabilirse, bakışın devamı gelir, kandıramaz sa şansını başka türlü dener. asla vazgeçmez. bu arada siz şeytanın değilde allah'ın vahyine uyarsanız (mümin erkekler bakışlarını aşağı indirir (nur suresi) allah emrettiği için bakmazsanız o zaman rabbimizin mükafatı daha güzel olacaktır.

öte yandan erkek ve kadın çift dir. erkeğin kadından, kadının erkekten hoşlanması normaldir. durumu "abazanlığa" bağlamak eblehlikle eş değerdir. yaradılışının gereğidir. yaradılışa aykırı davrananları bu kategoriye sokmadan düşünecek olursak (erkekten hoşlanan erkekler, kadından hoşlanan kadınlar) kısaca lut kavmi profiline giren bu küfür artıklarını saymazsak, bir erkeğin bir kadından etkilenmesi normaldir. siz düşüncenizi ve görüşünüzü hangi olguya göre şekillendirirseniz, o olgunun mükafatını alırsınız.

düşüncelerini ve davranışlarını tek rab olan rahman'a göre, allah'a göre, kur'an-ı kerim'e göre ayarlayanlar, allah'ı hayatlarının tam merkezine oturtup karar alanlar, işte onlar allah'ın takdir ettiği kullarıdır.
(bkz: nefis)
Sağlıklı her erkeğin doğasında vardır. O nedenle böylelerine burka giymek zorunlu olmalıdır.
Doğrudur. çok güzel kadınlar var. ama bugün metro city, vadi istanbul falan dolaştım ülkede bariz bir meme sorunu var. Bütün kadınlar tahta lan bu memeleriniz nereye gidiyor ben anlamıyorum aq.
arap kültürüyle yetişmiş abazanların yokluktan içine düştüğü zor durumdur. aç ve sefil bir dilencinin restoranın önünden geçerken yemek görüp içinin gitmesi gibi bir şeydir.

açlar var diye restoranları da kapatalım o zaman. akıllı ol, eğitimini al, beynini çalıştır, sapık olma, badelenme, boş boş şeylere inanma ve böylece de aç kalma zındık!!!
görsel

görsel