bugün

ulupuana işlenen eksilemedir. evet.
Çaylaklık sebebidir. Çoluk çocuk buldu açık oylama oynayıp duruyor. Bozacaksınız. Evet.
ya bi yazar demişti açık eksiledin bunu nasıl yaptın diye. nasıl bi bildirim gidiyo acaba merak ettiğimdir.

edit: oha lan göstermek için mi eksiliyosunuz.*
sözlükte kesinlikle olması gereken özellik. açık oylama tercihim, olumlu oy verdiğimin bilinmesini istediğim kadar olumsuz oylarımın da gözükmesini isterim.
kesinlikle istediğim sözlük olayıdır.
açık eksilemeyen ibneler olmuş kapalı eksilemişler.
beklediğim butondur. zira elimde olsa sadece eksilemem alır o yazdığı klavyeyi kafasında kırarım.
Olmasını istediğimiz butondur, sözlük yönetimi göreve.
zaten var olan butondur. açık oy'a tıkladıktan sonra eksi verdiğinizde açık eksilemiş olursunuz.
Sözlükte mevcut olan buton.
Zaten halihazırda önce açık artı verdikten sonra eksiye çevirerek kullanabilmekteyiz ama bu kadar uğraşmamalıyız, tek bir tuşla açık eksi daha işlevsel olurdu...
Fikirlerinin yanlışlığını gözüne sokmak için yaptığım eylem.
(ses:#3719)
(bkz: Olur eksilemem)
Düşünceni hiç beğenmedim demektir.
Güzel dualar almak varken neden ah almak daha çekici gelir ki.
Acik oy verildikten sonra eksileme islemi. Arti da eksi de sikimde degil. Bence acik arti oy bile olmamali.
Önce açık oyluyorsun. Sonra basıyorsun eksiyi.

Adam; beğendi bildirimine tıklayıp, yazdığı o muhteşem entryi tekrar okumak istiyor ,bi bakıyor eksi oylnamış.

Eziliyor. Hevesi kaçıyor. (bkz: ben).
Sevmediğim bir yazar olsa bile açık eksilenmedikten sonra kasti olarak yapmadığım eylem. Yapanları da hiç anlamam.
soyunup eksi tuşuna bas.
ben yeni yeni öğreniyorum. çok tatlı.
bir tepki biçimi.

efendim alıngan olabilirim bilmiyorum ama sanırım açık eksilendiğimi beyan etmem üzerine bu konu gündeme geldi.

eksiyi artıyı takip etmiyoruz lakin gelen bildirimi tıkladığınızda olaylar cereyan ediyor. bir beğeniyle karşılaşınca entrye gidip 0 artı, 1 eksi olduğunu görünce açık eksilendiğinizi anlıyorsunuz. bunun için takibe yahut eşsiz bir dehaya sahip olmağa gerek yok. hiçbir bildirimine bakmayan arkadaşlarım olabilir ama ben bakıyorum. çünkü seviyorum sağı solu kurcalamayı. yaşlanınca anlarsınız efendim.
olması gereken özellik. katıldığımız şeyleri belli edebildiğimiz kadar katılmadığımız şeyleri de açık açık belli edebilmeliyiz.
öyle deme abisi ilgi istiyor işte.
Bir emir cümlesi.

Tamam, özür dilerim.
Açık şuku vermeye nazaran daha stresli aktivite. On saniye süresinin geçmesini beklemeyi pimi çekilen bir el bombasının patlama süresini beklemeye benzetiyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar