Dişlerinizin kehribar rengine dönmesine sebep olur bir süre sonra.
Bu insanların yüzleri kara olur .
mide bulandırır.
mide delinmesiyle sonuçlanması muhtemeldir.
Ölümü hızlandırma çabaları kendinden nefret etmek.
Hayatımın bir buçuk ayı bu şekilde geçti.
Bir ay boyunca günde 1 litre kahve ve iki paket sigarayla yaşadım.
Ölünmüyormuş arkadaşlar.
yemek yemeninin keyfini bildiği için her zaman yemeyen insandır onun için ayrılmış özel bir zaman yaratmak ister. ayrıca yemeye halide yoktur keyfide belki parası da. sarhoştur, düşünce sarhoşu ve yediği içtiği tek şey belki sadece sigaradır. belki sadece sözlük ve sigara. birde düşünce.
ülser ile sonuçlanan eylemdir. doktor dalga geçer muayeneden sonra "bıldır yediğin hurmalar" diyerek. evet yapıyorlar bunu!
aç karna sürekli kahveli çikolata ve sigara böreği yemek varken onaylamadığım manik eğilim.
kalp çarpıntısına yol açar, haftalarca huzursuz eder.
üçü bir arada; ben, kahvem, sigaram...**
yapan insandan tiksinme sebebidir. zira aç karnına sürekli kahve ve sigara içen insanlarda leş gibi bir koku hakim olur ki o kokuya ben dayanamıyorum en azından.
mide ağrısına davetiye çıkarmaktır, ama yine de vazgeçilemez.
birayla yapılanı daha makbul gibi.*
bütün iştahı kapatır, o gün daha yemek yemesiniz de olur, zayıflatır, ayıltır, moral düzeltir, faydaları saymakla bitmez bu kahve sigara ikilisinin.
(bkz: karna ne la)
sağlığa oldukça zararlı olan ancak tiryakileri için hayattan keyif almanın yöntemlerinden biri olan olay.
aşk acısının vücuda gelmiş halidir.
(bkz: mide bulantısı)
gırtlak kanserine adım adım gitmektir zira kahveyle içilen sigaranın nikotini direkt olarak boğaza yapışır.
zararlı olduğunu bildiğim halde yapıyorum evet.inanılmaz zevk veren olay.
kafa yapar.
ayrılık devamında başa gelen istemsiz olaydır. katran kaplı bir ciğere sahip olacaksınız zamanla, olamazsanız bayinizden ısrarla isteyiniz.

(bkz: aç karnına sürekli çay ve sigara içmek)
(bkz: aç karnına sürekli kola ve sigara içmek)
(bkz: aç karnına)
(bkz: aç karna)
(bkz: makarna)
-yapma ya,yazık olucak sözleriyle karşılaşan insandır.